Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Puru op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Puru: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Puru in de WikiOO.org-database PEAR FLOWER AND BIRD: 200 weergaven, wat 4% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen AUTUMN COUNTRYSIDE en Kneeling by the River. De pagina's van Puru zijn 4.800 keer bekeken: 1.200 keer op het artiestenprofiel en 3.600 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 100% gestegen van Sep 2026 tot Okt 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 3.800 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (81%), telefoons (17%) en tablets (2%). Lezers raadplegen Pasteltinten (Kleurenpalet) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 34% van de bezoeken tegenover 24% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Puru
Werken van Puru gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 bezoeken · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 bezoeken · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 bezoeken · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 bezoeken · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 bezoeken · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 bezoeken · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 bezoeken · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 bezoeken · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 bezoeken · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 bezoeken · 2,1%
Hoe vaak wordt het dossier van Puru per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 3.200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 300 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Puru bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Puru bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 2,0% | 4,3% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 19,1% |
| Lichtgevend | 88,0% | 76,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 72,0% | 66,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 18,0% | 23,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 8,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 2,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 62,0% | 57,5% |
| Pasteltinten | 24,0% | 34,0% |
| Monochroom | 14,0% | 6,4% |
| Aardse tinten | 0,0% | 2,1% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 24,0% | 23,4% |
| Gebalanceerd | 66,0% | 63,8% |
| Levendig | 10,0% | 12,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 56,0% | 48,9% |
| Zacht | 22,0% | 29,8% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 8,5% |
| Krachtig contrast | 8,0% | 8,5% |
| Verklaring | 4,0% | 4,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 2,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 10,0% | 12,8% |
| Harmonieus palet | 86,0% | 87,2% |
Welke werken van Puru worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten worden gebruikt om Puru te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.900 | 81,2% |
| telefoons | 800 | 16,7% |
| tablets | 100 | 2,1% |
In welke talen wordt Puru geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 100 | 33,3% |
| Engels | 100 | 33,3% |
| Frans | 100 | 33,3% |
Hoeveel consultaties van Puru zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 100 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 100 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 100 |
| di 3 Nov | 400 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 400 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 500 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 500 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Puru
Welke werken van Puru worden het meest bekeken?
- PEAR FLOWER AND BIRD, met 200 weergaven (4% van alle weergaven van Puru). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Puru opgezocht op WikiOO.org?
- 4.800 keer in twaalf maanden: 1.200 op de artiestenpagina en 3.600 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Puru bekeken?
- Puru wordt bekeken op apparaten (81%), telefoons (17%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 81% van de weergaven.
Welke werken van Puru geven lezers de voorkeur?
- Pasteltinten (Kleurenpalet): 34% van de bezoeken, tegenover 24% van de catalogus.