Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ralph Hedley op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ralph Hedley: wat de consultaties laten zien
Het werk van Ralph Hedley dat het meest bekeken is, is An Argument From Opposite Premises, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 23% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door The News Boy - en The Tournament. De pagina van de kunstenaar is 400 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.200 keer, in totaal 1.600 keer. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.600. Lezers selecteren Zacht (Contrast) bij 62% van de bezoeken, terwijl dit 39% van de catalogus vertegenwoordigt.
Ralph Hedley: de 8 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Ralph Hedley en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
An Argument From Opposite Premises
300 bezoeken · 23,1%
-
2
The News Boy -
300 bezoeken · 23,1%
-
3
The Tournament
200 bezoeken · 15,4%
-
4
The Country School Girl
100 bezoeken · 7,7%
-
5
The animal market
100 bezoeken · 7,7%
-
6
The New Scholar
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Darning the Sock
100 bezoeken · 7,7%
-
8
The News Boy
100 bezoeken · 7,7%
Wanneer is het dossier van Ralph Hedley geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Ralph Hedley bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Ralph Hedley?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 44,4% | 38,5% |
| Zachte schaduw | 44,4% | 46,2% |
| Gematigde luminantie | 11,1% | 15,4% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 33,3% | 46,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 33,3% | 30,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,2% | 15,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 11,1% | 7,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 55,6% | 69,2% |
| Gebalanceerd | 33,3% | 23,1% |
| Levendig | 11,1% | 7,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 11,1% | 0,0% |
| Zacht | 38,9% | 61,5% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 11,1% | 0,0% |
| Verklaring | 38,9% | 38,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 11,1% | 7,7% |
| Zacht gemengd palet | 5,6% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 5,6% | 7,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 55,6% | 76,9% |
| Harmonieus palet | 22,2% | 7,7% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Ralph Hedley, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| His first smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Argument From Opposite P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The city gate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Darning the Sock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Village Sweet Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The New Scholar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Two terriers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Good Read | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Phrenologist's Visit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Ralph Hedley geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Servisch | 100 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Ralph Hedley, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Ralph Hedley
Welk werk van Ralph Hedley wordt het vaakst bekeken?
- An Argument From Opposite Premises eerst, met 300 bezoeken en 23% van de consultaties. 8 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Ralph Hedley op WikiOO.org?
- 1.600 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina, 1.200 naar de werken.
Welke werken van Ralph Hedley sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Zacht (Contrast) ontvangen 62% van de bezoeken voor 39% van de catalogus.