Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Raoul De Longpre op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Raoul De Longpre: de statistieken in het kort
Roses and Bumblebees is het meest bekeken werk van Raoul De Longpre: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 12% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Lilacs en A Spring Bouquet. Totaal aantal weergaven: 2.100 (500 artiestenpagina's, 1.600 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (1.900 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging), 75% van de bezoeken voor 52% van de catalogus.
Top 10 werken van Raoul De Longpre op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Raoul De Longpre.
-
1
Roses and Bumblebees, 1908
200 bezoeken · 12,5%
-
2
Lilacs
200 bezoeken · 12,5%
-
3
A Spring Bouquet, 1894
100 bezoeken · 6,2%
-
4
Large Purple Clematis and White Daisies
100 bezoeken · 6,2%
-
5
Roses and Bumblebees, 1906
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Violets, 1905
100 bezoeken · 6,2%
-
7
White and Yellow Mums, 1894
100 bezoeken · 6,2%
-
8
Red Roses in a Vase, 1898
100 bezoeken · 6,2%
-
9
Pansies, 1900
100 bezoeken · 6,2%
-
10
Hanging Basket, 1897
100 bezoeken · 6,2%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Raoul De Longpre record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Raoul De Longpre?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Raoul De Longpre worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 12,5% | 25,0% |
| Zachte schaduw | 2,5% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 7,5% | 6,2% |
| Algehele helderheid: licht | 15,0% | 12,5% |
| Lichtgevend | 62,5% | 56,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 7,5% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 52,5% | 75,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 32,5% | 25,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 7,5% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 71,8% | 68,8% |
| Aardse tinten | 23,1% | 31,2% |
| Pasteltinten | 5,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 5,0% | 12,5% |
| Gebalanceerd | 75,0% | 75,0% |
| Levendig | 20,0% | 12,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,5% | 0,0% |
| Zacht | 2,5% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 5,0% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 27,5% | 18,8% |
| Verklaring | 62,5% | 68,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 30,0% | 37,5% |
| Zacht gemengd palet | 12,5% | 6,2% |
| Evenwichtige harmonie | 22,5% | 37,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,0% | 18,8% |
| Harmonieus palet | 5,0% | 0,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Raoul De Longpre over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roses La France and Jack Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daisies, Poppies and Cornfl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Roses in Pinks and Yellows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lilacs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lilacs and Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large Purple Clematis and W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rambling Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spray of Lilacs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Raoul De Longpre naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Raoul De Longpre, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Raoul De Longpre: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Raoul De Longpre?
- Roses and Bumblebees: 200 weergaven, 12% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Raoul De Longpre?
- 2.100 bezoeken in twaalf maanden (500 pagina's van de kunstenaar, 1.600 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Raoul De Longpre?
- Ja, Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 75% van de bezoeken voor 52% van de catalogus.