Raphaelle Peale Wie de archieven raadpleegt en welke werken

1774 – 1825

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Raphaelle Peale op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Raphaelle Peale: wat de consultaties laten zien

Het werk van Raphaelle Peale dat het meest bekeken is, is Orange and Book, met 600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 16% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Still Life with Peach en Still Life with Orange and Book. De pagina van de kunstenaar is 1.300 keer bekeken en de pagina's van de werken 2.500 keer, in totaal 3.800 keer. Tussen Sep 2026 en Okt 2026 steeg het aantal weergaven met 500%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 2.800. Lezers raadplegen de gegevens op apparaten (92%) en telefoons (8%). Lezers selecteren Gebalanceerd (Kleurintensiteit) bij 71% van de bezoeken, terwijl dit 38% van de catalogus vertegenwoordigt.

Raphaelle Peale: de 10 meest bekeken werken

Elke vermelding toont een werk van Raphaelle Peale en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.

  1. Orange and Book 1 Orange and Book, 1817 600 bezoeken · 15,8%
  2. Still Life with Peach 2 Still Life with Peach, 1816 400 bezoeken · 10,5%
  3. Still Life with Orange and Book 3 Still Life with Orange and Book, 1815 400 bezoeken · 10,5%
  4. Portrait of a Gentleman 4 Portrait of a Gentleman, 1805 300 bezoeken · 7,9%
  5. Margaret George McGlathery (died about 1830) 5 Margaret George McGlathery (died about 1830) 200 bezoeken · 5,3%
  6. Lemon and Grapes 6 Lemon and Grapes, 1818 200 bezoeken · 5,3%
  7. Still Life with Apples, Sherry and Tea Cakke 7 Still Life with Apples, Sherry and Tea Cakke, 1822 200 bezoeken · 5,3%
  8. Melons and Morning Glories 8 Melons and Morning Glories, 1813 100 bezoeken · 2,6%
  9. Still Life with Raisins, Yellow and Red Apples in Porcelain Basket 9 Still Life with Raisins, Yellow and Red Apples in Porcelain Basket, 1820 100 bezoeken · 2,6%
  10. Still Life with Oranges 10 Still Life with Oranges, 1818 100 bezoeken · 2,6%

Wanneer is het dossier van Raphaelle Peale geraadpleegd?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

De cijfers in een tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20267002.100
Aug 2026100200
Sep 20261000
Okt 2026400200

Wanneer worden de werken van Raphaelle Peale bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Raphaelle Peale, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

De cijfers in een tabel
KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Orange and Book00000000100000
Artemas Ward (1727-1800)000000000000
Portrait of a Gentleman00000000100000
Portrait of a Gentleman000000000000
Mrs. John Montgomery (Sarah…000000000000
Portrait of a Gentleman000000000000
The Reverend Absalom Jones000000000000
Perry Albert Cohea000000000000
Jonathan Jones Wheeler000000000000
P. F. Ronbeau000000000000

Wat is de verdeling van de weergaven van Raphaelle Peale per apparaat?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

De cijfers in een tabel
ApparaatBezoekenDelen
apparaten3.50092,1%
telefoons3007,9%

In welke talen wordt Raphaelle Peale geraadpleegd?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

De cijfers in een tabel
TaalBezoekenDelen
Spaans30075,0%
Engels10025,0%

Hoeveel consulten per dag voor Raphaelle Peale, en de komende drie weken?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

De cijfers in een tabel
DagBezoeken
zo 18 Okt0
ma 19 Okt0
di 20 Okt0
wo 21 Okt0
do 22 Okt0
vr 23 Okt0
za 24 Okt0
zo 25 Okt0
ma 26 Okt0
di 27 Okt200
wo 28 Okt100
do 29 Okt100
vr 30 Okt1.100
za 31 Okt200
zo 1 Nov0
ma 2 Nov0
di 3 Nov0
wo 4 Nov200
do 5 Nov100
vr 6 Nov0
za 7 Nov100
zo 8 Nov (voorspelling)0
ma 9 Nov (voorspelling)0
di 10 Nov (voorspelling)100
wo 11 Nov (voorspelling)100
do 12 Nov (voorspelling)100
vr 13 Nov (voorspelling)300
za 14 Nov (voorspelling)100
zo 15 Nov (voorspelling)0
ma 16 Nov (voorspelling)0
di 17 Nov (voorspelling)100
wo 18 Nov (voorspelling)100
do 19 Nov (voorspelling)100
vr 20 Nov (voorspelling)400
za 21 Nov (voorspelling)100
zo 22 Nov (voorspelling)0
ma 23 Nov (voorspelling)0
di 24 Nov (voorspelling)100
wo 25 Nov (voorspelling)100
do 26 Nov (voorspelling)100
vr 27 Nov (voorspelling)400
za 28 Nov (voorspelling)100

Over het publiek van Raphaelle Peale

Welk werk van Raphaelle Peale wordt het vaakst bekeken?

Orange and Book eerst, met 600 bezoeken en 16% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.

Hoe groot is het lezerspubliek van Raphaelle Peale op WikiOO.org?

3.800 bezoeken in twaalf maanden: 1.300 naar de artiestenpagina, 2.500 naar de werken.

Welke apparaten gebruiken de lezers van Raphaelle Peale?

Ze maken gebruik van apparaten (92%) en telefoons (8%); apparaten is goed voor 92% van de consultaties.

Welke werken van Raphaelle Peale sluiten aan bij de selectie van lezers?

Werken die worden beschreven als Gebalanceerd (Kleurintensiteit) ontvangen 71% van de bezoeken voor 38% van de catalogus.