Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Remedios Varo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Remedios Varo: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Remedios Varo in de WikiOO.org-database The call: 3.500 weergaven, wat 8% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Embroidering the Earth's mantle en Cats' Paradise. De pagina's van Remedios Varo zijn 56.400 keer bekeken: 17.700 keer op het artiestenprofiel en 38.700 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 93% gestegen van Aug 2026 tot Sep 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 25.600 bezoeken. De vermeldingen worden gelezen in Italiaans (24%), Spaans (13%) en Zweeds (11%). Consultatie vindt plaats op apparaten (56%), telefoons (40%) en tablets (4%). Lezers raadplegen Donker (Lichtsterkte) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 32% van de bezoeken tegenover 16% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Remedios Varo
Werken van Remedios Varo gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
The call
3.500 bezoeken · 7,9%
-
2
Embroidering the Earth's mantle
3.000 bezoeken · 6,8%
-
3
Cats' Paradise
1.800 bezoeken · 4,1%
-
4
Creation of birds
1.700 bezoeken · 3,8%
-
5
Dead leaves
1.600 bezoeken · 3,6%
-
6
Vegetarian vampire
1.300 bezoeken · 2,9%
-
7
The farewell
1.200 bezoeken · 2,7%
-
8
Harmony
1.200 bezoeken · 2,7%
-
9
The other clock 3
1.100 bezoeken · 2,5%
-
10
Premonition
1.100 bezoeken · 2,5%
Hoe vaak wordt het dossier van Remedios Varo per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 400 |
| Jul 2026 | 6.300 | 19.300 |
| Aug 2026 | 2.600 | 7.700 |
| Sep 2026 | 8.600 | 11.300 |
Hoe vaak worden de werken van Remedios Varo bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Remedios Varo bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 16,0% | 32,0% |
| Zachte schaduw | 26,0% | 35,1% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 14,4% |
| Algehele helderheid: licht | 16,0% | 6,3% |
| Lichtgevend | 22,0% | 12,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 42,0% | 26,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 6,0% | 8,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,0% | 25,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 30,0% | 34,7% |
| Levendige kleur | 4,0% | 5,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 37,8% | 49,9% |
| Aardse tinten | 22,2% | 27,9% |
| Neutrale kleuren | 24,4% | 12,5% |
| Monochroom | 11,1% | 6,1% |
| Pasteltinten | 4,4% | 3,6% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 44,0% | 29,3% |
| Gebalanceerd | 22,0% | 36,5% |
| Levendig | 34,0% | 34,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,0% | 13,3% |
| Zacht | 32,0% | 35,4% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 17,1% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 21,4% |
| Verklaring | 20,0% | 12,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 3,8% |
| Zacht gemengd palet | 2,0% | 4,3% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 9,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,0% | 34,0% |
| Harmonieus palet | 52,0% | 48,4% |
Welke werken van Remedios Varo worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Embroidering the Earth's ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 | 400 | 1.200 |
| Icon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 300 |
| The farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 200 | 500 |
| Vegetarian vampire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 800 |
| Find | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 400 |
| Harmony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 200 |
| Breaking the vicious circle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 300 |
| Star catcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 |
| Mimicry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 900 | 1.400 |
Welke apparaten worden gebruikt om Remedios Varo te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 31.600 | 56,0% |
| telefoons | 22.300 | 39,5% |
| tablets | 2.500 | 4,4% |
In welke talen wordt Remedios Varo geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 2.900 | 24,4% |
| Spaans | 1.500 | 12,6% |
| Zweeds | 1.300 | 10,9% |
| Engels | 1.200 | 10,1% |
| Portugees | 1.200 | 10,1% |
| Russisch | 800 | 6,7% |
| Duits | 400 | 3,4% |
| Oekraïens | 400 | 3,4% |
| Tsjechisch | 300 | 2,5% |
| Hongaars | 300 | 2,5% |
Hoeveel consultaties van Remedios Varo zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 300 |
| do 24 Sep | 1.100 |
| vr 25 Sep | 1.700 |
| za 26 Sep | 1.600 |
| zo 27 Sep | 1.400 |
| ma 28 Sep | 700 |
| di 29 Sep | 800 |
| wo 30 Sep | 600 |
| do 1 Okt | 800 |
| vr 2 Okt | 1.400 |
| za 3 Okt | 900 |
| zo 4 Okt | 2.700 |
| ma 5 Okt | 2.200 |
| di 6 Okt | 700 |
| wo 7 Okt | 2.500 |
| do 8 Okt | 1.300 |
| vr 9 Okt | 1.300 |
| za 10 Okt | 500 |
| zo 11 Okt | 900 |
| ma 12 Okt | 1.300 |
| di 13 Okt | 900 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 1.200 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 1.100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 1.600 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 1.100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 1.800 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 1.500 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 900 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 1.300 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 1.200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 1.600 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 1.100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 1.900 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 1.600 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 900 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 1.300 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 1.200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 1.700 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 1.200 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 1.900 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 1.600 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 900 |
Vragen over het lezerspubliek van Remedios Varo
Welke werken van Remedios Varo worden het meest bekeken?
- The call, met 3.500 weergaven (8% van alle weergaven van Remedios Varo). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Remedios Varo opgezocht op WikiOO.org?
- 56.400 keer in twaalf maanden: 17.700 op de artiestenpagina en 38.700 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Remedios Varo bekeken?
- Remedios Varo wordt bekeken op apparaten (56%), telefoons (40%) en tablets (4%); apparaten is goed voor 56% van de weergaven.
In welke talen wordt Remedios Varo geraadpleegd?
- In Italiaans (24%), Spaans (13%) en Zweeds (11%). Italiaans staat op de eerste plaats met 24%.
Welke werken van Remedios Varo geven lezers de voorkeur?
- Donker (Lichtsterkte): 32% van de bezoeken, tegenover 16% van de catalogus.