Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Salvatore Ferragamo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Salvatore Ferragamo: wat de consultaties laten zien
Het werk van Salvatore Ferragamo dat het meest bekeken is, is Prototype for a court shoe, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Kimo sandal en Prototipo di décolleté.. De pagina van de kunstenaar is 400 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.100 keer, in totaal 1.500 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 daalde het aantal weergaven met 50%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.100. Lezers selecteren Romantisch (Emotionele toon) bij 82% van de bezoeken, terwijl dit 66% van de catalogus vertegenwoordigt.
Salvatore Ferragamo: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Salvatore Ferragamo en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Prototype for a court shoe, 1930
200 bezoeken · 16,7%
-
2
Kimo sandal, 1951
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Prototipo di décolleté., 1929
100 bezoeken · 8,3%
-
4
Prototype for a court shoe, 1930
100 bezoeken · 8,3%
-
5
Molly, 1942
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Dogia, 1949
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Sandal, 1939
100 bezoeken · 8,3%
-
8
Shoes, 1947
100 bezoeken · 8,3%
-
9
Enea Sandal, 1936
100 bezoeken · 8,3%
-
10
Sandal, 1938
100 bezoeken · 8,3%
Wanneer is het dossier van Salvatore Ferragamo geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wanneer worden de werken van Salvatore Ferragamo bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Salvatore Ferragamo?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Romantisch | 65,8% | 81,8% |
| Sereniteit | 14,6% | 0,0% |
| Nostalgisch | 9,8% | 9,1% |
| Reflectief | 4,9% | 9,1% |
| Mysterieus | 2,4% | 0,0% |
| Sereniteit | 2,4% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 2,4% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 2,4% | 8,3% |
| Lichtgevend | 95,2% | 91,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 100,0% | 100,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 100,0% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 4,8% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 16,7% | 25,0% |
| Verklaring | 78,6% | 66,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 19,1% | 8,3% |
| Zacht gemengd palet | 19,1% | 25,0% |
| Evenwichtige harmonie | 26,2% | 25,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,6% | 41,7% |
| Harmonieus palet | 7,1% | 0,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Salvatore Ferragamo, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prototipo di décolleté. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sandal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Avond Schoenen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prototype for a court shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sandal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dogia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Prototype for a court shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Prototype for a court shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sandal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sandal model | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Salvatore Ferragamo geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Nederlands | 100 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Salvatore Ferragamo, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Salvatore Ferragamo
Welk werk van Salvatore Ferragamo wordt het vaakst bekeken?
- Prototype for a court shoe eerst, met 200 bezoeken en 17% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Salvatore Ferragamo op WikiOO.org?
- 1.500 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina, 1.100 naar de werken.
Welke werken van Salvatore Ferragamo sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Romantisch (Emotionele toon) ontvangen 82% van de bezoeken voor 66% van de catalogus.