Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Samuel Bough op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Samuel Bough: de statistieken in het kort
Children In The Stream - is het meest bekeken werk van Samuel Bough: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 14% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Pittenweem, Fife en Snowballing Outside Edinburgh University. Totaal aantal weergaven: 3.300 (1.900 artiestenpagina's, 1.400 kunstwerken). Stijging van 25% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (2.300 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (82%) en telefoons (18%) Waargenomen voorkeur: Gematigde luminantie (Lichtsterkte), 50% van de bezoeken voor 38% van de catalogus.
Top 10 werken van Samuel Bough op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Samuel Bough.
-
1
Children In The Stream -
200 bezoeken · 14,3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 bezoeken · 7,1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 bezoeken · 7,1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 bezoeken · 7,1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 bezoeken · 7,1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Cadzow Burn
100 bezoeken · 7,1%
-
9
The mail coach
100 bezoeken · 7,1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 bezoeken · 7,1%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Samuel Bough record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 1.000 | 1.300 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 500 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Samuel Bough?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Samuel Bough worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 14,3% |
| Zachte schaduw | 26,0% | 14,3% |
| Gematigde luminantie | 38,0% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 24,0% | 21,4% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 32,0% | 28,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 46,0% | 42,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 21,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 7,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 48,5% | 50,0% |
| Neutrale kleuren | 48,5% | 40,0% |
| Donkere tinten | 3,0% | 10,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 34,0% | 35,7% |
| Gebalanceerd | 56,0% | 57,1% |
| Levendig | 10,0% | 7,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 0,0% |
| Zacht | 20,0% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 14,3% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 7,1% |
| Verklaring | 46,0% | 50,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 14,3% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 7,1% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 42,9% |
| Harmonieus palet | 32,0% | 35,7% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Samuel Bough over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Off St Andrews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Berwick-on-Tweed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading the Catch, Newhav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh Castle from Princ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Volunteer Review, 7 A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt Samuel Bough bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.700 | 81,8% |
| telefoons | 600 | 18,2% |
Wat is de verdeling van de lezers van Samuel Bough naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 400 | 66,7% |
| Frans | 200 | 33,3% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Samuel Bough, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Samuel Bough: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Samuel Bough?
- Children In The Stream -: 200 weergaven, 14% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Samuel Bough?
- 3.300 bezoeken in twaalf maanden (1.900 pagina's van de kunstenaar, 1.400 werken).
Wordt Samuel Bough vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over apparaten (82%) en telefoons (18%); apparaten loopt voor met 82%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Samuel Bough?
- Ja, Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 50% van de bezoeken voor 38% van de catalogus.