Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Stanley Royle op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Stanley Royle: wat de consultaties laten zien
Het werk van Stanley Royle dat het meest bekeken is, is Morning on the Derbyshire Moors, met 800 weergaven in twaalf maanden, goed voor 33% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Winter, Corfe Castle Village en Sheffield from Wincobank Wood. De pagina van de kunstenaar is 100 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.900 keer, in totaal 2.000 keer. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.600. Lezers selecteren Gematigde luminantie (Lichtsterkte) bij 83% van de bezoeken, terwijl dit 55% van de catalogus vertegenwoordigt.
Stanley Royle: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Stanley Royle en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Morning on the Derbyshire Moors, 1920
800 bezoeken · 33,3%
-
2
Winter, Corfe Castle Village, 1937
200 bezoeken · 8,3%
-
3
Sheffield from Wincobank Wood, 1923
200 bezoeken · 8,3%
-
4
Sheffield from the Park, 1923
200 bezoeken · 8,3%
-
5
Evening Light, Fishing Village of Prospect, Nova Scotia, Canada, 1941
100 bezoeken · 4,2%
-
6
Village Street, Winter, 1926
100 bezoeken · 4,2%
-
7
Evening Light, Corfe Castle, 1935
100 bezoeken · 4,2%
-
8
The Farmyard, 1914
100 bezoeken · 4,2%
-
9
Bright Winter Morning, 1932
100 bezoeken · 4,2%
-
10
Wintertime, 1926
100 bezoeken · 4,2%
Wanneer is het dossier van Stanley Royle geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1.500 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Stanley Royle bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Stanley Royle?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 24,1% | 4,2% |
| Gematigde luminantie | 55,2% | 83,3% |
| Algehele helderheid: licht | 13,8% | 12,5% |
| Lichtgevend | 6,9% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 27,6% | 16,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 55,2% | 70,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 13,8% | 8,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 3,5% | 4,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 60,0% | 45,5% |
| Aardse tinten | 26,7% | 45,5% |
| Donkere tinten | 6,7% | 9,1% |
| Pasteltinten | 6,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 24,1% | 4,2% |
| Gebalanceerd | 69,0% | 87,5% |
| Levendig | 6,9% | 8,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,3% | 4,2% |
| Zacht | 13,8% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 6,9% | 4,2% |
| Krachtig contrast | 34,5% | 25,0% |
| Verklaring | 34,5% | 58,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 48,3% | 66,7% |
| Zacht gemengd palet | 17,2% | 12,5% |
| Evenwichtige harmonie | 17,2% | 8,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 10,3% | 8,3% |
| Harmonieus palet | 6,9% | 4,2% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Stanley Royle, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Light, Corfe Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dappled Sunlight on Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Fishing Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Goose Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning on the Derbyshire M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 | 0 |
| Ploughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burbage Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sheffield from the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Stanley Royle geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Stanley Royle, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 100 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Stanley Royle
Welk werk van Stanley Royle wordt het vaakst bekeken?
- Morning on the Derbyshire Moors eerst, met 800 bezoeken en 33% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Stanley Royle op WikiOO.org?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden: 100 naar de artiestenpagina, 1.900 naar de werken.
Welke werken van Stanley Royle sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Gematigde luminantie (Lichtsterkte) ontvangen 83% van de bezoeken voor 55% van de catalogus.