Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Stephen Chaplin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Stephen Chaplin: wat de consultaties laten zien
Het werk van Stephen Chaplin dat het meest bekeken is, is Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 6% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940 en Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939. De pagina van de kunstenaar is 1.900 keer bekeken en de pagina's van de werken 2.500 keer, in totaal 4.400 keer. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 3.500. Lezers raadplegen de gegevens op apparaten (84%) en telefoons (16%). Lezers selecteren Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging) bij 45% van de bezoeken, terwijl dit 18% van de catalogus vertegenwoordigt.
Stephen Chaplin: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Stephen Chaplin en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940, 2004
200 bezoeken · 6,1%
-
2
The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940, 2006
200 bezoeken · 6,1%
-
3
Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939, 2004
200 bezoeken · 6,1%
-
4
Enterprise Way and Causeway, SW18, 2002
200 bezoeken · 6,1%
-
5
Hunterian Images (panel 1 of 4)
200 bezoeken · 6,1%
-
6
In Memoriam The Instant Death Of Three Aviators, 1940–1941, 2006
100 bezoeken · 3,0%
-
7
They're Turning Back, 2005
100 bezoeken · 3,0%
-
8
Peter Hammetts Trench A V1 Falls Nearby, Summer 1944, 2006
100 bezoeken · 3,0%
-
9
Treatment in Minors, 2003 (detail) (a set of 7 progress paintings, panel 1 of 7), 2003
100 bezoeken · 3,0%
-
10
1930s Houses and Orpington Bypass, 2003
100 bezoeken · 3,0%
Wanneer is het dossier van Stephen Chaplin geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1.200 | 2.300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 600 | 100 |
Wanneer worden de werken van Stephen Chaplin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Stephen Chaplin?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 6,1% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 36,4% |
| Gematigde luminantie | 34,0% | 21,2% |
| Algehele helderheid: licht | 20,0% | 36,4% |
| Lichtgevend | 10,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 38,0% | 21,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,0% | 15,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,0% | 18,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 18,0% | 45,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 45,0% | 28,6% |
| Donkere tinten | 30,0% | 42,9% |
| Aardse tinten | 22,5% | 28,6% |
| Monochroom | 2,5% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 36,0% | 27,3% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 36,4% |
| Levendig | 16,0% | 36,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 6,1% |
| Zacht | 18,0% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 6,1% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 15,2% |
| Verklaring | 42,0% | 54,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 48,0% | 30,3% |
| Zacht gemengd palet | 18,0% | 12,1% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 6,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 12,0% | 21,2% |
| Harmonieus palet | 14,0% | 30,3% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Stephen Chaplin, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Crofton Entrance to Orp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Depart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Arriva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Declaration of War, 3 Septe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peter Hammetts Trench A V1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In Memoriam The Instant Dea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hunterian Images (panel 2 o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Mary Cray from Sevenoaks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge of Orpington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| College of Further Education | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de weergaven van Stephen Chaplin per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.700 | 84,1% |
| telefoons | 700 | 15,9% |
In welke talen wordt Stephen Chaplin geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 500 | 83,3% |
| Nederlands | 100 | 16,7% |
Hoeveel consulten per dag voor Stephen Chaplin, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 700 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 800 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 900 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 1.100 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Stephen Chaplin
Welk werk van Stephen Chaplin wordt het vaakst bekeken?
- Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940 eerst, met 200 bezoeken en 6% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Stephen Chaplin op WikiOO.org?
- 4.400 bezoeken in twaalf maanden: 1.900 naar de artiestenpagina, 2.500 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Stephen Chaplin?
- Ze maken gebruik van apparaten (84%) en telefoons (16%); apparaten is goed voor 84% van de consultaties.
Welke werken van Stephen Chaplin sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging) ontvangen 45% van de bezoeken voor 18% van de catalogus.