Stuart Davis Bezoekstatistieken

1892 – 1964

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Stuart Davis op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Stuart Davis: de statistieken in het kort

Visa 1 is het meest bekeken werk van Stuart Davis: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 6% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Garage No. 1 en Study for ''Blips and Ifs''. Totaal aantal weergaven: 5.400 (1.100 artiestenpagina's, 4.300 kunstwerken). Daling van 43% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (4.100 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (83%) en telefoons (17%) Waargenomen voorkeur: Aardse tinten (Kleurenpalet), 32% van de bezoeken voor 16% van de catalogus.

Top 10 werken van Stuart Davis op basis van consultaties

De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Stuart Davis.

  1. Visa 1 1 Visa 1 300 bezoeken · 6,4%
  2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 bezoeken · 4,3%
  3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 bezoeken · 4,3%
  4. Odol 4 Odol 100 bezoeken · 2,1%
  5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 bezoeken · 2,1%
  6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 bezoeken · 2,1%
  7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 bezoeken · 2,1%
  8. Composition 8 Composition, 1935 100 bezoeken · 2,1%
  9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 bezoeken · 2,1%
  10. T View 10 T View, 1951 100 bezoeken · 2,1%

Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Stuart Davis record?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de onderliggende gegevens
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260200
Jul 20265003.600
Aug 2026200500
Sep 20264000

Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Stuart Davis?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe zijn de meest bekeken werken van Stuart Davis over het jaar verdeeld?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de onderliggende gegevens
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Odol00000000001000
Rocks, Gloucester000000000000
The Mellow Pad00000000010000
Tropes de Teens000000000000
Visa 1000000001001001000
Report rockport000000000000
Owh! in San Pao000000000000
Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000
Sketch000000000000
Rapt at Rappaport's000000000000

Wordt Stuart Davis bekeken op telefoons of op computers?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Toon de onderliggende gegevens
ApparaatBezoekenDelen
apparaten4.50083,3%
telefoons90016,7%

Wat is de verdeling van de lezers van Stuart Davis naar taal?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Toon de onderliggende gegevens
TaalBezoekenDelen
Engels400100,0%

Wat is het dagelijkse aantal lezers van Stuart Davis, inclusief de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de onderliggende gegevens
DagBezoeken
zo 20 Sep0
ma 21 Sep0
di 22 Sep0
wo 23 Sep100
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep100
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep100
do 1 Okt0
vr 2 Okt100
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt100
do 8 Okt0
vr 9 Okt200
za 10 Okt0
zo 11 Okt (voorspelling)100
ma 12 Okt (voorspelling)0
di 13 Okt (voorspelling)0
wo 14 Okt (voorspelling)200
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)200
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)100
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)200
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)200
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)100
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)200
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)200
za 31 Okt (voorspelling)0

Stuart Davis: veelgestelde vragen

Wat is het meest bekeken werk van Stuart Davis?

Visa 1: 300 weergaven, 6% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.

Wat is het lezerspubliek van Stuart Davis?

5.400 bezoeken in twaalf maanden (1.100 pagina's van de kunstenaar, 4.300 werken).

Wordt Stuart Davis vaker opgezocht via telefoons of computers?

Consultaties zijn verdeeld over apparaten (83%) en telefoons (17%); apparaten loopt voor met 83%.

Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Stuart Davis?

Ja, Aardse tinten (Kleurenpalet): 32% van de bezoeken voor 16% van de catalogus.