Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thérèse Lessore op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thérèse Lessore: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Thérèse Lessore in de WikiOO.org-database Circus at Bath: 300 weergaven, wat 16% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Saturday Evening en Walcot Street from Hedgemead, Bath. De pagina's van Thérèse Lessore zijn 1.700 keer bekeken: 300 keer op het artiestenprofiel en 1.400 keer op de pagina's van individuele werken. Het aantal consultaties is met 100% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.400 bezoeken. Lezers raadplegen Zachte schaduw (Lichtsterkte) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 53% van de bezoeken tegenover 25% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Thérèse Lessore
Werken van Thérèse Lessore gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Circus at Bath
300 bezoeken · 15,8%
-
2
Saturday Evening, 1920
300 bezoeken · 15,8%
-
3
Walcot Street from Hedgemead, Bath, 1942
200 bezoeken · 10,5%
-
4
Flute and Harp
100 bezoeken · 5,3%
-
5
Place d'Aix, Marseille, 1922
100 bezoeken · 5,3%
-
6
The Rifle Range, 1930
100 bezoeken · 5,3%
-
7
The Crescent, Bath
100 bezoeken · 5,3%
-
8
The Reflective Horse, 1940
100 bezoeken · 5,3%
-
9
The Islington Twins
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Victoria Park – 'Let's Go Home Sis ', 1929
100 bezoeken · 5,3%
Hoe vaak wordt het dossier van Thérèse Lessore per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Thérèse Lessore bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Thérèse Lessore bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Energiek | 33,3% | 37,5% |
| Reflectief | 33,3% | 37,5% |
| Nostalgisch | 33,3% | 25,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,1% | 5,3% |
| Zachte schaduw | 25,0% | 52,6% |
| Gematigde luminantie | 56,2% | 31,6% |
| Algehele helderheid: licht | 16,7% | 10,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,8% | 21,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 31,2% | 36,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 31,2% | 26,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 16,7% | 15,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 41,5% | 28,6% |
| Aardse tinten | 31,7% | 42,9% |
| Donkere tinten | 26,8% | 28,6% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,8% | 26,3% |
| Gebalanceerd | 56,2% | 52,6% |
| Levendig | 22,9% | 21,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 27,1% | 36,8% |
| Zacht | 43,8% | 36,8% |
| Gebalanceerd | 18,8% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 4,2% | 5,3% |
| Verklaring | 6,2% | 21,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 25,0% | 15,8% |
| Zacht gemengd palet | 14,6% | 5,3% |
| Evenwichtige harmonie | 8,3% | 10,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 41,7% | 52,6% |
| Harmonieus palet | 10,4% | 15,8% |
Welke werken van Thérèse Lessore worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saturday Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Circus at Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Walcot Street from Hedgemea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| The Days Work - Hop Picking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Islington Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Islington Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Work, Work, Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pulteney Bridge, Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Friends of Muskie the L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Day's Work, Hop Picking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Thérèse Lessore geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Thérèse Lessore zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Thérèse Lessore
Welke werken van Thérèse Lessore worden het meest bekeken?
- Circus at Bath, met 300 weergaven (16% van alle weergaven van Thérèse Lessore). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Thérèse Lessore opgezocht op WikiOO.org?
- 1.700 keer in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 1.400 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Thérèse Lessore geven lezers de voorkeur?
- Zachte schaduw (Lichtsterkte): 53% van de bezoeken, tegenover 25% van de catalogus.