Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Barker op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Barker: de statistieken in het kort
Interior Of A Large Cave With Figures And Animals is het meest bekeken werk van Thomas Barker: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 14% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Landscape With Cattle Watering And Rustics en The Woodcutter's Family. Totaal aantal weergaven: 2.500 (500 artiestenpagina's, 2.000 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (1.900 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Gematigde luminantie (Lichtsterkte), 41% van de bezoeken voor 18% van de catalogus.
Top 10 werken van Thomas Barker op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Thomas Barker.
-
1
Interior Of A Large Cave With Figures And Animals
300 bezoeken · 13,6%
-
2
Landscape With Cattle Watering And Rustics
200 bezoeken · 9,1%
-
3
The Woodcutter's Family
200 bezoeken · 9,1%
-
4
Shepherd Boy
100 bezoeken · 4,5%
-
5
Landscape With Figures And Cattle
100 bezoeken · 4,5%
-
6
Travellers Passing Beneath A Volcano
100 bezoeken · 4,5%
-
7
Landscape With A Waterfall
100 bezoeken · 4,5%
-
8
Mary Elizabeth Elton, Jane Octavia Elton, And Arthur Hallam Elton, With Their Dog 'rob Roy'
100 bezoeken · 4,5%
-
9
Landscape Near Sant'agata
100 bezoeken · 4,5%
-
10
A Shepherd Boy -
100 bezoeken · 4,5%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Thomas Barker record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 300 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Thomas Barker?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Thomas Barker worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 54,0% | 40,9% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 13,6% |
| Gematigde luminantie | 18,0% | 40,9% |
| Algehele helderheid: licht | 6,0% | 4,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,0% | 31,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 9,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,0% | 36,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 22,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 77,5% | 47,6% |
| Donkere tinten | 7,5% | 28,6% |
| Monochroom | 7,5% | 19,1% |
| Neutrale kleuren | 7,5% | 4,8% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 54,0% | 31,8% |
| Gebalanceerd | 44,0% | 50,0% |
| Levendig | 2,0% | 18,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 36,0% | 36,4% |
| Zacht | 12,0% | 4,5% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 4,5% |
| Krachtig contrast | 12,0% | 13,6% |
| Verklaring | 28,0% | 40,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 4,5% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 4,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 54,5% |
| Harmonieus palet | 30,0% | 36,4% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Thomas Barker over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Getting in Clover: Noon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bride Of Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shepherd Boys and Dog Shelt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gleaner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Fancy Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View In Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Young Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Rembrandt's Self Portrait A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Thomas Barker naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Thomas Barker, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 100 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 100 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Thomas Barker: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Thomas Barker?
- Interior Of A Large Cave With Figures And Animals: 300 weergaven, 14% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Thomas Barker?
- 2.500 bezoeken in twaalf maanden (500 pagina's van de kunstenaar, 2.000 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Thomas Barker?
- Ja, Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 41% van de bezoeken voor 18% van de catalogus.