Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Blinks op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Blinks: wat de consultaties laten zien
Het werk van Thomas Blinks dat het meest bekeken is, is Over the fence, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 20% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door In the field, shooting en Little Bay Mare With Docked Tail Eating Hay With Three Dogs At Her Feet. De pagina van de kunstenaar is 100 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.000 keer, in totaal 1.100 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 steeg het aantal weergaven met 100%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 800. Lezers selecteren Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) bij 60% van de bezoeken, terwijl dit 33% van de catalogus vertegenwoordigt.
Thomas Blinks: de 8 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Thomas Blinks en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Over the fence
200 bezoeken · 20,0%
-
2
In the field, shooting
200 bezoeken · 20,0%
-
3
Little Bay Mare With Docked Tail Eating Hay With Three Dogs At Her Feet
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Two pointers in a landscape
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Over the hedge
100 bezoeken · 10,0%
-
6
In full cry
100 bezoeken · 10,0%
-
7
Huntsmen And Hounds In A Wooded Landscape
100 bezoeken · 10,0%
-
8
Stag At Bay On A Rocky Shore
100 bezoeken · 10,0%
Wanneer is het dossier van Thomas Blinks geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Wanneer worden de werken van Thomas Blinks bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Thomas Blinks?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,7% | 10,0% |
| Zachte schaduw | 26,7% | 10,0% |
| Gematigde luminantie | 33,3% | 20,0% |
| Algehele helderheid: licht | 33,3% | 60,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 6,7% | 10,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 6,7% | 10,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 33,3% | 30,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 46,7% | 40,0% |
| Levendige kleur | 6,7% | 10,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 42,9% | 66,7% |
| Donkere tinten | 42,9% | 11,1% |
| Neutrale kleuren | 14,3% | 22,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 6,7% | 10,0% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 30,0% |
| Levendig | 53,3% | 60,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 46,7% | 30,0% |
| Gebalanceerd | 13,3% | 10,0% |
| Krachtig contrast | 13,3% | 20,0% |
| Verklaring | 26,7% | 40,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,7% | 10,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 26,7% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 66,7% | 40,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Thomas Blinks, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pointers In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Bay Mare With Docked… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| After A Days' Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Setters In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Pointers in a Landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In full cry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Startled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two pointers in a landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Stag At Bay On A Rocky Shore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Over the hedge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Thomas Blinks geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Thomas Blinks, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Thomas Blinks
Welk werk van Thomas Blinks wordt het vaakst bekeken?
- Over the fence eerst, met 200 bezoeken en 20% van de consultaties. 8 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Thomas Blinks op WikiOO.org?
- 1.100 bezoeken in twaalf maanden: 100 naar de artiestenpagina, 1.000 naar de werken.
Welke werken van Thomas Blinks sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) ontvangen 60% van de bezoeken voor 33% van de catalogus.