Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Webster op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Webster: wat de consultaties laten zien
Het werk van Thomas Webster dat het meest bekeken is, is The New Sign, met 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 8% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Study For 'a Letter From The Colonies' en The Card Players. De pagina van de kunstenaar is 100 keer bekeken en de pagina's van de werken 2.000 keer, in totaal 2.100 keer. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 2.000. Lezers selecteren Zacht (Contrast) bij 54% van de bezoeken, terwijl dit 34% van de catalogus vertegenwoordigt.
Thomas Webster: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Thomas Webster en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
The New Sign
200 bezoeken · 8,3%
-
2
Study For 'a Letter From The Colonies'
200 bezoeken · 8,3%
-
3
The Card Players
200 bezoeken · 8,3%
-
4
Reading The News
200 bezoeken · 8,3%
-
5
Summer Flowers, Including Tulips, Poppies, Peonies And Petunia's In A Vase; And Roses, Tulips, Poppies, Narcissi And Other Flowers In A Vase
100 bezoeken · 4,2%
-
6
Reading The Scriptures
100 bezoeken · 4,2%
-
7
A Tea Party
100 bezoeken · 4,2%
-
8
Roses, Irises, Morning Glory, Narcissi, Chrysanthemums And Two Butterflies, Under A Stone Fountain
100 bezoeken · 4,2%
-
9
A Letter From The Colonies
100 bezoeken · 4,2%
-
10
Children At Prayer
100 bezoeken · 4,2%
Wanneer is het dossier van Thomas Webster geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1.900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wanneer worden de werken van Thomas Webster bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Thomas Webster?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 46,0% | 50,0% |
| Zachte schaduw | 36,0% | 37,5% |
| Gematigde luminantie | 18,0% | 12,5% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,0% | 8,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,0% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,0% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 8,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 78,7% | 90,9% |
| Donkere tinten | 14,9% | 9,1% |
| Neutrale kleuren | 6,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 42,0% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 58,3% |
| Levendig | 8,0% | 8,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 4,2% |
| Zacht | 34,0% | 54,2% |
| Gebalanceerd | 22,0% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 16,7% |
| Verklaring | 14,0% | 12,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 4,2% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 8,3% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,0% | 54,2% |
| Harmonieus palet | 26,0% | 16,7% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Thomas Webster, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Pinch Of Snuff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dotheboy's Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The New Recruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children At Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Returning From The Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Late At School | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Steps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Father And Mot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beating For Recruits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gypsy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Thomas Webster geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Thomas Webster, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Thomas Webster
Welk werk van Thomas Webster wordt het vaakst bekeken?
- The New Sign eerst, met 200 bezoeken en 8% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Thomas Webster op WikiOO.org?
- 2.100 bezoeken in twaalf maanden: 100 naar de artiestenpagina, 2.000 naar de werken.
Welke werken van Thomas Webster sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Zacht (Contrast) ontvangen 54% van de bezoeken voor 34% van de catalogus.