Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Girtin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Girtin: de statistieken in het kort
Durham Cathedral and Castle is het meest bekeken werk van Thomas Girtin: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 6% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Street in Weymouth, Dorset en View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf. Totaal aantal weergaven: 5.000 (400 artiestenpagina's, 4.600 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (4.600 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (100%) Waargenomen voorkeur: Lichtgevend (Lichtsterkte), 26% van de bezoeken voor 14% van de catalogus.
Top 10 werken van Thomas Girtin op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Thomas Girtin.
-
1
Durham Cathedral and Castle
300 bezoeken · 5,7%
-
2
Street in Weymouth, Dorset
300 bezoeken · 5,7%
-
3
View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf
200 bezoeken · 3,8%
-
4
The West Front of Jedburgh Abbey, Scotland
200 bezoeken · 3,8%
-
5
Berry Pomeroy Castle, Devon
200 bezoeken · 3,8%
-
6
View near Beddgelert (Snowdonia)
200 bezoeken · 3,8%
-
7
The Village of Jedburgh, Roxburghshire
200 bezoeken · 3,8%
-
8
Morpeth Bridge
200 bezoeken · 3,8%
-
9
Appledore, Devon
200 bezoeken · 3,8%
-
10
View of Monte Casino (after J.R.Cozens)
200 bezoeken · 3,8%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Thomas Girtin record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 4.300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Thomas Girtin?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Thomas Girtin worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 1,9% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 3,8% |
| Gematigde luminantie | 16,0% | 18,9% |
| Algehele helderheid: licht | 68,0% | 49,1% |
| Lichtgevend | 14,0% | 26,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 44,0% | 54,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,0% | 30,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 13,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 1,9% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 76,0% | 80,0% |
| Aardse tinten | 16,0% | 14,0% |
| Monochroom | 4,0% | 4,0% |
| Pasteltinten | 4,0% | 2,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 24,0% | 24,5% |
| Gebalanceerd | 70,0% | 67,9% |
| Levendig | 6,0% | 7,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,0% | 20,8% |
| Zacht | 12,0% | 9,4% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 11,3% |
| Krachtig contrast | 32,0% | 30,2% |
| Verklaring | 38,0% | 28,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 11,3% |
| Zacht gemengd palet | 2,0% | 7,5% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 3,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 43,4% |
| Harmonieus palet | 46,0% | 34,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Thomas Girtin over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Thatched Cottage among Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx abbey yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alnwick Castle from Brizlee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Tintern Abbey l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village by River with Mount… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Overshot Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bamburgh Castle, Northumber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jedburgh Abbey from the Sou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees near a Lake or River… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ruins of the Emperor Ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt Thomas Girtin bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 5.000 | 100,0% |
Wat is de verdeling van de lezers van Thomas Girtin naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Thomas Girtin, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Thomas Girtin: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Thomas Girtin?
- Durham Cathedral and Castle: 300 weergaven, 6% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Thomas Girtin?
- 5.000 bezoeken in twaalf maanden (400 pagina's van de kunstenaar, 4.600 werken).
Wordt Thomas Girtin vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over apparaten (100%); apparaten loopt voor met 100%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Thomas Girtin?
- Ja, Lichtgevend (Lichtsterkte): 26% van de bezoeken voor 14% van de catalogus.