Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Uwins op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Uwins: de statistieken in het kort
Flower Girls Of Naples is het meest bekeken werk van Thomas Uwins: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 15% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Sir william gell en The Itinerant Musician. Totaal aantal weergaven: 1.300 (300 artiestenpagina's, 1.000 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (1.000 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Levendig (Kleurintensiteit), 31% van de bezoeken voor 11% van de catalogus.
Top 10 werken van Thomas Uwins op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Thomas Uwins.
-
1
Flower Girls Of Naples
200 bezoeken · 15,4%
-
2
Sir william gell
200 bezoeken · 15,4%
-
3
The Itinerant Musician
200 bezoeken · 15,4%
-
4
Le Chapeau De Brigand
100 bezoeken · 7,7%
-
5
A Neapolitan Saint Manufactory
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Castellamare - A Neapolitan Girl Kneeling By A Column, Holding A Basket Of Fruit, With A View Of The Harbour Below
100 bezoeken · 7,7%
-
7
The Favourite Shepherd
100 bezoeken · 7,7%
-
8
Neapolitans Dancing The Tarantella
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Neapolitan Peasants At The Festa Of The Madonna Del Arco
100 bezoeken · 7,7%
-
10
Mattens
100 bezoeken · 7,7%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Thomas Uwins record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Thomas Uwins?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Thomas Uwins worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,8% | 7,7% |
| Zachte schaduw | 35,1% | 38,5% |
| Gematigde luminantie | 29,7% | 38,5% |
| Algehele helderheid: licht | 13,5% | 0,0% |
| Lichtgevend | 10,8% | 15,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 24,3% | 7,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 35,1% | 38,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 29,7% | 30,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,8% | 23,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 54,3% | 53,8% |
| Donkere tinten | 17,1% | 30,8% |
| Neutrale kleuren | 22,9% | 0,0% |
| Pasteltinten | 5,7% | 15,4% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 29,7% | 15,4% |
| Gebalanceerd | 59,5% | 53,8% |
| Levendig | 10,8% | 30,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,4% | 15,4% |
| Zacht | 16,2% | 30,8% |
| Gebalanceerd | 5,4% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 24,3% | 30,8% |
| Verklaring | 48,6% | 23,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,1% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 5,4% | 7,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 62,2% | 69,2% |
| Harmonieus palet | 16,2% | 23,1% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Thomas Uwins over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Favourite Shepherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Castellamare - A Neapolitan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Tom Jones and Mrs Weston | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The North Area With A Monum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bachelor of Law | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of Lewis Stuart, D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mattens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Returning From School | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Itinerant Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Thomas Uwins naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 100 | 50,0% |
| Russisch | 100 | 50,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Thomas Uwins, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Thomas Uwins: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Thomas Uwins?
- Flower Girls Of Naples: 200 weergaven, 15% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Thomas Uwins?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden (300 pagina's van de kunstenaar, 1.000 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Thomas Uwins?
- Ja, Levendig (Kleurintensiteit): 31% van de bezoeken voor 11% van de catalogus.