Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Whitcombe op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Whitcombe: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Thomas Whitcombe in de WikiOO.org-database Hms 'blenheim': 400 weergaven, wat 15% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen Hms Diadem At Capture Of Good Hope - en Capture and Destruction of Four Spanish Frigates. De pagina's van Thomas Whitcombe zijn 3.300 keer bekeken: 1.100 keer op het artiestenprofiel en 2.200 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 2.500 bezoeken. Consultatie vindt plaats op apparaten (100%). Lezers raadplegen Zacht (Contrast) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 38% van de bezoeken tegenover 16% van de werken.
De 10 meest geraadpleegde werken van Thomas Whitcombe
Werken van Thomas Whitcombe gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
Hms 'blenheim'
400 bezoeken · 15,4%
-
2
Hms Diadem At Capture Of Good Hope -
200 bezoeken · 7,7%
-
3
Capture and Destruction of Four Spanish Frigates
200 bezoeken · 7,7%
-
4
The Battle of Trafalgar, October 21st, 1805
100 bezoeken · 3,8%
-
5
The Ship 'ealing Grove'
100 bezoeken · 3,8%
-
6
The Battle of Cabareta Point, July 12th, 1801
100 bezoeken · 3,8%
-
7
Hms 'implacable' And 'centaur'
100 bezoeken · 3,8%
-
8
The Capture of La Clorinde, February 26th, 1814
100 bezoeken · 3,8%
-
9
The Capture of the Chesapeake, June 1st, 1813
100 bezoeken · 3,8%
-
10
The Indiaman 'britannia'
100 bezoeken · 3,8%
Hoe vaak wordt het dossier van Thomas Whitcombe per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 900 | 1.600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Hoe vaak worden de werken van Thomas Whitcombe bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Thomas Whitcombe bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 14,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 14,0% | 30,8% |
| Gematigde luminantie | 42,0% | 46,2% |
| Algehele helderheid: licht | 16,0% | 15,4% |
| Lichtgevend | 14,0% | 7,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 58,0% | 42,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 24,0% | 19,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 12,0% | 15,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 23,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 44,4% | 47,8% |
| Neutrale kleuren | 47,2% | 30,4% |
| Donkere tinten | 8,3% | 21,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 46,0% | 34,6% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 38,5% |
| Levendig | 14,0% | 26,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,0% | 0,0% |
| Zacht | 16,0% | 38,5% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 3,9% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 19,2% |
| Verklaring | 42,0% | 38,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,0% | 3,9% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 3,9% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 19,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 46,2% |
| Harmonieus palet | 26,0% | 26,9% |
Welke werken van Thomas Whitcombe worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Cape Town, Table Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'blenheim' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| The Ship 'ealing Grove' - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commencement of the Battle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'implacable' And 'centa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ship 'ealing Grove' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of The Saints | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Destruction by Night of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The merchantman 'Blenheim o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord howe's victory, 1st ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten worden gebruikt om Thomas Whitcombe te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.300 | 100,0% |
In welke talen wordt Thomas Whitcombe geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 100 | 100,0% |
Hoeveel consultaties van Thomas Whitcombe zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 100 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Thomas Whitcombe
Welke werken van Thomas Whitcombe worden het meest bekeken?
- Hms 'blenheim', met 400 weergaven (15% van alle weergaven van Thomas Whitcombe). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoe vaak wordt Thomas Whitcombe opgezocht op WikiOO.org?
- 3.300 keer in twaalf maanden: 1.100 op de artiestenpagina en 2.200 op de pagina's van de kunstwerken.
Op welke apparaten wordt Thomas Whitcombe bekeken?
- Thomas Whitcombe wordt bekeken op apparaten (100%); apparaten is goed voor 100% van de weergaven.
Welke werken van Thomas Whitcombe geven lezers de voorkeur?
- Zacht (Contrast): 38% van de bezoeken, tegenover 16% van de catalogus.