Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Victor Navlet op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Victor Navlet: wat de consultaties laten zien
Het werk van Victor Navlet dat het meest bekeken is, is General View Of Paris From A Hot-air Balloon, met 3.500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 51% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door General view of Paris, taken from the Observatory, by balloon en Vatican Library. De pagina van de kunstenaar is 6.600 keer bekeken en de pagina's van de werken 5.700 keer, in totaal 12.300 keer. Tussen Sep 2026 en Okt 2026 daalde het aantal weergaven met 68%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 6.700. Lezers raadplegen de gegevens op telefoons (75%), apparaten (22%) en tablets (3%). Lezers selecteren Sereniteit (Emotionele toon) bij 92% van de bezoeken, terwijl dit 25% van de catalogus vertegenwoordigt.
Victor Navlet: de 8 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Victor Navlet en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
General View Of Paris From A Hot-air Balloon, 1855
3.500 bezoeken · 50,7%
-
2
General view of Paris, taken from the Observatory, by balloon
1.700 bezoeken · 24,6%
-
3
Vatican Library
600 bezoeken · 8,7%
-
4
The Senate's room of lost steps The Senate's conference room
600 bezoeken · 8,7%
-
5
The Staircase Of The Paris Opera, 1880
200 bezoeken · 2,9%
-
6
Hall Of Constantine In The Vatican
100 bezoeken · 1,4%
-
7
The Roman Forum seen from the Tabularium
100 bezoeken · 1,4%
-
8
Entrée des appartements du Pape
100 bezoeken · 1,4%
Wanneer is het dossier van Victor Navlet geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 3.600 | 3.100 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 1.900 | 2.100 |
| Okt 2026 | 900 | 400 |
Wanneer worden de werken van Victor Navlet bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Victor Navlet?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 25,0% | 92,1% |
| Energiek | 25,0% | 5,3% |
| Melancholisch | 25,0% | 2,6% |
| Sereniteit | 25,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 65,0% | 20,3% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 2,9% |
| Gematigde luminantie | 15,0% | 76,8% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 35,0% | 75,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 45,0% | 7,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 17,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 70,0% | 81,2% |
| Gebalanceerd | 30,0% | 18,8% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 50,0% | 36,2% |
| Zacht | 15,0% | 8,7% |
| Gebalanceerd | 5,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 15,0% | 50,7% |
| Verklaring | 15,0% | 4,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 15,0% | 26,1% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 50,7% |
| Evenwichtige harmonie | 5,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,0% | 2,9% |
| Harmonieus palet | 50,0% | 20,3% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Victor Navlet, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| General View Of Paris From… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.700 | 100 | 1.000 | 100 |
| The Roman Forum seen from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Staircase Of The Paris… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le foyer de la danse à l'Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrée des appartements du… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Signing Room at the Vatican | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enamels room of the Cluny m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Senate's room of lost s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| The Salle des Pas Perdus in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de weergaven van Victor Navlet per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| telefoons | 9.200 | 74,8% |
| apparaten | 2.700 | 22,0% |
| tablets | 400 | 3,3% |
In welke talen wordt Victor Navlet geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 900 | 90,0% |
| Duits | 100 | 10,0% |
Hoeveel consulten per dag voor Victor Navlet, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 200 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 100 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 100 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 600 |
| do 5 Nov | 200 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 800 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 300 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 1.000 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 400 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 1.100 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 400 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 100 |
Over het publiek van Victor Navlet
Welk werk van Victor Navlet wordt het vaakst bekeken?
- General View Of Paris From A Hot-air Balloon eerst, met 3.500 bezoeken en 51% van de consultaties. 8 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Victor Navlet op WikiOO.org?
- 12.300 bezoeken in twaalf maanden: 6.600 naar de artiestenpagina, 5.700 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Victor Navlet?
- Ze maken gebruik van telefoons (75%), apparaten (22%) en tablets (3%); telefoons is goed voor 75% van de consultaties.
Welke werken van Victor Navlet sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Sereniteit (Emotionele toon) ontvangen 92% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.