Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Vincent Clare op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Vincent Clare: wat de consultaties laten zien
Het werk van Vincent Clare dat het meest bekeken is, is Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 14% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Greengages, Plums And Grapes en Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank. De pagina van de kunstenaar is 300 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.700 keer, in totaal 2.000 keer. Tussen Aug 2026 en Sep 2026 daalde het aantal weergaven met 100%. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.900. Lezers selecteren Gebalanceerd (Contrast) bij 24% van de bezoeken, terwijl dit 10% van de catalogus vertegenwoordigt.
Vincent Clare: de 10 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Vincent Clare en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank
300 bezoeken · 14,3%
-
2
Greengages, Plums And Grapes
200 bezoeken · 9,5%
-
3
Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank
200 bezoeken · 9,5%
-
4
Fruit Piece
200 bezoeken · 9,5%
-
5
A Still Life Of Flowers And A Bird's Nest On A Mossy
200 bezoeken · 9,5%
-
6
Primroses And A Bird's Nest On A Mossy Bank
100 bezoeken · 4,8%
-
7
Still Life With Primroses And A Bird's Nest
100 bezoeken · 4,8%
-
8
Lilies Of The Valley
100 bezoeken · 4,8%
-
9
Apple Blossom And A Bird's Nest
100 bezoeken · 4,8%
-
10
Spring Flowers On A Mossy Bank
100 bezoeken · 4,8%
Wanneer is het dossier van Vincent Clare geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Vincent Clare bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Vincent Clare?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 18,0% | 9,5% |
| Zachte schaduw | 56,0% | 66,7% |
| Gematigde luminantie | 18,0% | 14,3% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 4,8% |
| Lichtgevend | 4,0% | 4,8% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 2,0% | 4,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,0% | 19,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 64,0% | 71,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,0% | 4,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 74,0% | 85,7% |
| Donkere tinten | 16,0% | 4,8% |
| Neutrale kleuren | 10,0% | 9,5% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 8,0% | 19,1% |
| Gebalanceerd | 84,0% | 76,2% |
| Levendig | 8,0% | 4,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 0,0% |
| Zacht | 32,0% | 23,8% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 23,8% |
| Krachtig contrast | 34,0% | 38,1% |
| Verklaring | 18,0% | 14,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 19,1% |
| Evenwichtige harmonie | 22,0% | 9,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 58,0% | 71,4% |
| Harmonieus palet | 8,0% | 0,0% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Vincent Clare, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Grapes, Apples And Gooseber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plums And Grapes On A Mossy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of A Bird's Nest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primroses And Bird's Nest O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bird's Nest And A Basket… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Vincent Clare geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Vincent Clare, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Vincent Clare
Welk werk van Vincent Clare wordt het vaakst bekeken?
- Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank eerst, met 300 bezoeken en 14% van de consultaties. 10 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Vincent Clare op WikiOO.org?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden: 300 naar de artiestenpagina, 1.700 naar de werken.
Welke werken van Vincent Clare sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Gebalanceerd (Contrast) ontvangen 24% van de bezoeken voor 10% van de catalogus.