Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Vincenzo Vela op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Vincenzo Vela: leescijfers overzicht
In de afgelopen twaalf maanden was het meest geraadpleegde werk van Vincenzo Vela in de WikiOO.org-database The Victims of Labour: 200 weergaven, wat 17% van alle consultaties van de kunstenaar is. Daarop volgen The Glag-Bearer, Monument to the Sardinian Army en Funerary Monument of Antonio Rosmini. De pagina's van Vincenzo Vela zijn 1.500 keer bekeken: 500 keer op het artiestenprofiel en 1.000 keer op de pagina's van individuele werken. De maand met de meeste weergaven was Jul 2026, met 1.500 bezoeken. Lezers raadplegen Harmonieus palet (Kleurharmonie) vaker dan het aandeel in de catalogus doet vermoeden: 75% van de bezoeken tegenover 55% van de werken.
De 9 meest geraadpleegde werken van Vincenzo Vela
Werken van Vincenzo Vela gerangschikt op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org tijdens de afgelopen twaalf maanden, van de meeste naar de minste weergave.
-
1
The Victims of Labour
200 bezoeken · 16,7%
-
2
The Glag-Bearer, Monument to the Sardinian Army
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Funerary Monument of Antonio Rosmini
200 bezoeken · 16,7%
-
4
Bust of Torquato Tasso
100 bezoeken · 8,3%
-
5
Bust of the dancer Boschetti
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Desolation
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Minerva - The Goddess of Science
100 bezoeken · 8,3%
-
8
Spartacus
100 bezoeken · 8,3%
-
9
Spartacus, 1847
100 bezoeken · 8,3%
Hoe vaak wordt het dossier van Vincenzo Vela per maand bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Vincenzo Vela bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken van Vincenzo Vela bekijken lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 3,2% | 8,3% |
| Zachte schaduw | 16,1% | 8,3% |
| Gematigde luminantie | 25,8% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 16,1% | 0,0% |
| Lichtgevend | 38,7% | 50,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 67,7% | 83,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 32,3% | 16,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 96,8% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 3,2% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 48,4% | 50,0% |
| Zacht | 6,5% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 3,2% | 16,7% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 41,9% | 33,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 3,2% | 8,3% |
| Evenwichtige harmonie | 3,2% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,7% | 16,7% |
| Harmonieus palet | 54,8% | 75,0% |
Welke werken van Vincenzo Vela worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bust of Tommaso Calosso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of Torquato Tasso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Three Bathers. Portrait of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spartacus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bust of Christopher Columbus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of the dancer Boschetti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bust of Count Giovanni d | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doleful | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of General Henri Dufour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Young Conte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Vincenzo Vela geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consultaties van Vincenzo Vela zijn er per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 200 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over het lezerspubliek van Vincenzo Vela
Welke werken van Vincenzo Vela worden het meest bekeken?
- The Victims of Labour, met 200 weergaven (17% van alle weergaven van Vincenzo Vela). De bovenstaande ranglijst bevat 9 werken.
Hoe vaak wordt Vincenzo Vela opgezocht op WikiOO.org?
- 1.500 keer in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 1.000 op de pagina's van de kunstwerken.
Welke werken van Vincenzo Vela geven lezers de voorkeur?
- Harmonieus palet (Kleurharmonie): 75% van de bezoeken, tegenover 55% van de catalogus.