Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Von Luerzer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Von Luerzer: de statistieken in het kort
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting) is het meest bekeken werk van Von Luerzer: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 12% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Lake Chelan, (painting) en Lions, (painting). Totaal aantal weergaven: 3.400 (400 artiestenpagina's, 3.000 kunstwerken). Stijging van 100% tussen Sep 2026 en Okt 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (3.100 bezoeken). Apparaatverdeling: apparaten (91%) en telefoons (9%) Waargenomen voorkeur: Gematigde luminantie (Lichtsterkte), 59% van de bezoeken voor 45% van de catalogus.
Top 10 werken van Von Luerzer op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Von Luerzer.
-
1
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting)
400 bezoeken · 12,5%
-
2
Lake Chelan, (painting)
300 bezoeken · 9,4%
-
3
Lions, (painting), 1906
200 bezoeken · 6,2%
-
4
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho St. Joe River, (painting)
200 bezoeken · 6,2%
-
5
Redwood Forest Fallen Monarch , (painting), 1904
200 bezoeken · 6,2%
-
6
Redwood Forest Two Sentinels , (painting), 1904
200 bezoeken · 6,2%
-
7
South Dakota Badlands, (painting), 1900
200 bezoeken · 6,2%
-
8
Caliverus Grove, (painting), 1905
200 bezoeken · 6,2%
-
9
Waterfall, (painting), 1900
200 bezoeken · 6,2%
-
10
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Moonrise Over Lead Colored Coeur d'Alene River, (painting)
200 bezoeken · 6,2%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Von Luerzer record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 2.800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Von Luerzer?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Von Luerzer worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,8% | 3,1% |
| Zachte schaduw | 40,5% | 21,9% |
| Gematigde luminantie | 45,2% | 59,4% |
| Algehele helderheid: licht | 9,5% | 15,6% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 97,6% | 100,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 2,4% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 100,0% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 9,5% | 18,8% |
| Gebalanceerd | 11,9% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 35,7% | 46,9% |
| Verklaring | 42,9% | 34,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,8% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 35,7% | 40,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 9,5% | 9,4% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Von Luerzer over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Panorama of Lake Coeur d'Al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Cabinet Gorge, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Woods, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Scene with Elk in Fore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| (Rocky Creek and Observatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolith, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Cruz Rocks, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caliverus Grove, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Cruz Cliffs, (paintin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wordt Von Luerzer bekeken op telefoons of op computers?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de onderliggende gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.100 | 91,2% |
| telefoons | 300 | 8,8% |
Wat is de verdeling van de lezers van Von Luerzer naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Von Luerzer, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 200 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Von Luerzer: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Von Luerzer?
- Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting): 400 weergaven, 12% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Von Luerzer?
- 3.400 bezoeken in twaalf maanden (400 pagina's van de kunstenaar, 3.000 werken).
Wordt Von Luerzer vaker opgezocht via telefoons of computers?
- Consultaties zijn verdeeld over apparaten (91%) en telefoons (9%); apparaten loopt voor met 91%.
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Von Luerzer?
- Ja, Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 59% van de bezoeken voor 45% van de catalogus.