Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van William Edwin Atkinson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
William Edwin Atkinson: de statistieken in het kort
Hay Cart Pulled by Two Horses is het meest bekeken werk van William Edwin Atkinson: 100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 20% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Horse and Cart on a Moorland Track (probably the N. Yorkshire Moors) en Making a Haystack. Totaal aantal weergaven: 700 (300 artiestenpagina's, 400 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (700 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Gedempt (Kleurverzadiging), 40% van de bezoeken voor 16% van de catalogus.
Top 5 werken van William Edwin Atkinson op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van William Edwin Atkinson.
-
1
Hay Cart Pulled by Two Horses, 1920
100 bezoeken · 20,0%
-
2
Horse and Cart on a Moorland Track (probably the N. Yorkshire Moors)
100 bezoeken · 20,0%
-
3
Making a Haystack, 1907
100 bezoeken · 20,0%
-
4
Horses and Groom Resting
100 bezoeken · 20,0%
-
5
H.R.H. Prince of Wales and Field Marshal Sir John Denton Pinkstone Frence 1st Earl of Ypres
100 bezoeken · 20,0%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het William Edwin Atkinson record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van William Edwin Atkinson?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van William Edwin Atkinson worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 36,8% | 40,0% |
| Algehele helderheid: licht | 47,4% | 60,0% |
| Lichtgevend | 15,8% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 15,8% | 40,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,3% | 40,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,8% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 21,1% | 20,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 61,1% | 60,0% |
| Aardse tinten | 16,7% | 20,0% |
| Natuurlijke tinten | 11,1% | 20,0% |
| Donkere tinten | 5,6% | 0,0% |
| Pasteltinten | 5,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 10,5% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 36,8% | 60,0% |
| Levendig | 52,6% | 20,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 15,8% | 20,0% |
| Zacht | 52,6% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 26,3% | 40,0% |
| Verklaring | 5,3% | 20,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 21,1% | 40,0% |
| Zacht gemengd palet | 10,5% | 20,0% |
| Evenwichtige harmonie | 15,8% | 20,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 26,3% | 20,0% |
| Harmonieus palet | 26,3% | 0,0% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van William Edwin Atkinson over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haymaking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haymaking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures with Horses Pulling… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Making a Haystack | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Egton Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Egton Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| January Thaw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay Cart Pulled by Two Hors… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay Cart Pulled by Two Hors… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ploughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van William Edwin Atkinson naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van William Edwin Atkinson, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
William Edwin Atkinson: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van William Edwin Atkinson?
- Hay Cart Pulled by Two Horses: 100 weergaven, 20% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 5.
Wat is het lezerspubliek van William Edwin Atkinson?
- 700 bezoeken in twaalf maanden (300 pagina's van de kunstenaar, 400 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van William Edwin Atkinson?
- Ja, Gedempt (Kleurverzadiging): 40% van de bezoeken voor 16% van de catalogus.