Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Wouterus Verschuur op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Wouterus Verschuur: wat de consultaties laten zien
Het werk van Wouterus Verschuur dat het meest bekeken is, is Scene from the Ten Days' Campaign, met 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 25% van alle weergaven. Opgevolgd in de ranglijst door Quarry en A Moment of Rest. De pagina van de kunstenaar is 400 keer bekeken en de pagina's van de werken 1.000 keer, in totaal 1.400 keer. Jul 2026 is de maand met de meeste weergaven: 1.100. Lezers selecteren Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) bij 75% van de bezoeken, terwijl dit 36% van de catalogus vertegenwoordigt.
Wouterus Verschuur: de 9 meest bekeken werken
Elke vermelding toont een werk van Wouterus Verschuur en de rangorde op basis van het aantal weergaven op WikiOO.org in de afgelopen twaalf maanden.
-
1
Scene from the Ten Days' Campaign, 1831
300 bezoeken · 25,0%
-
2
Quarry, 1853
200 bezoeken · 16,7%
-
3
A Moment of Rest, 1847
100 bezoeken · 8,3%
-
4
Watering the Horses
100 bezoeken · 8,3%
-
5
A Horse in a a Stable
100 bezoeken · 8,3%
-
6
A grey in a stable
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Feeding the horses by an old town wall
100 bezoeken · 8,3%
-
8
Mark of wouterus verschuur, amsterdam,
100 bezoeken · 8,3%
-
9
Stable with Horses, 1853
100 bezoeken · 8,3%
Wanneer is het dossier van Wouterus Verschuur geraadpleegd?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Wanneer worden de werken van Wouterus Verschuur bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de werken van Wouterus Verschuur?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 22,0% | 25,0% |
| Zachte schaduw | 32,0% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 26,0% | 16,7% |
| Algehele helderheid: licht | 18,0% | 25,0% |
| Lichtgevend | 2,0% | 8,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 42,0% | 8,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,0% | 75,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,0% | 8,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 8,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 61,0% | 50,0% |
| Neutrale kleuren | 26,8% | 41,7% |
| Donkere tinten | 7,3% | 8,3% |
| Monochroom | 2,4% | 0,0% |
| Pasteltinten | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 50,0% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 42,0% | 75,0% |
| Levendig | 8,0% | 8,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 8,3% |
| Zacht | 24,0% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 18,0% | 16,7% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 0,0% |
| Verklaring | 36,0% | 66,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 2,0% | 8,3% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 8,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 24,0% | 16,7% |
| Harmonieus palet | 70,0% | 66,7% |
Wat zijn de meest geraadpleegde werken van Wouterus Verschuur, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rider with Two Horses at th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| market of horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hilly landscape with two ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Truck and Some Horses in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with white horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De Pleisterplaats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a stable with f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Horse Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elegant Company Going Hunti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mid-day Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Wouterus Verschuur geraadpleegd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel consulten per dag voor Wouterus Verschuur, en de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 100 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 200 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 100 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Over het publiek van Wouterus Verschuur
Welk werk van Wouterus Verschuur wordt het vaakst bekeken?
- Scene from the Ten Days' Campaign eerst, met 300 bezoeken en 25% van de consultaties. 9 werken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Wouterus Verschuur op WikiOO.org?
- 1.400 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina, 1.000 naar de werken.
Welke werken van Wouterus Verschuur sluiten aan bij de selectie van lezers?
- Werken die worden beschreven als Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) ontvangen 75% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.