Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Yeend King op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Yeend King: de statistieken in het kort
Lathkill Dale, Derbyshire is het meest bekeken werk van Yeend King: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 10% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Curraghs, Ballaterson Near Ballaugh en Market Morning. Totaal aantal weergaven: 2.400 (600 artiestenpagina's, 1.800 kunstwerken). Daling van 33% tussen Sep 2026 en Okt 2026. Hoogtepunt: Jul 2026 (1.600 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging), 58% van de bezoeken voor 40% van de catalogus.
Top 10 werken van Yeend King op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Yeend King.
-
1
Lathkill Dale, Derbyshire
200 bezoeken · 10,5%
-
2
Curraghs, Ballaterson Near Ballaugh
200 bezoeken · 10,5%
-
3
Market Morning
100 bezoeken · 5,3%
-
4
Three Score Years And Ten
100 bezoeken · 5,3%
-
5
Girls Herding Geese
100 bezoeken · 5,3%
-
6
Pastoral Landscape
100 bezoeken · 5,3%
-
7
Friendly neighbors
100 bezoeken · 5,3%
-
8
A Cottage Garden, Braemar
100 bezoeken · 5,3%
-
9
The Mill Stream
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Ferry At Clifton
100 bezoeken · 5,3%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Yeend King record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 300 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Yeend King?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Yeend King worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 5,3% |
| Zachte schaduw | 24,0% | 31,6% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 47,4% |
| Algehele helderheid: licht | 20,0% | 15,8% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 12,0% | 10,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,0% | 26,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 40,0% | 57,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,0% | 5,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 44,4% | 46,2% |
| Aardse tinten | 38,9% | 46,2% |
| Donkere tinten | 11,1% | 7,7% |
| Natuurlijke tinten | 5,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,0% | 10,5% |
| Gebalanceerd | 70,0% | 84,2% |
| Levendig | 14,0% | 5,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 15,8% |
| Zacht | 10,0% | 5,3% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 10,5% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 15,8% |
| Verklaring | 54,0% | 52,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 5,3% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 10,5% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 5,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 52,6% |
| Harmonieus palet | 22,0% | 26,3% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Yeend King over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Early Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Cottage Garden, Braemar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| By A Water Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Road to the Common | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The curious geese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stick Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet And Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ballaterson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Curraghs, Ballaterson Near… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Yeend King naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de onderliggende gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 50,0% |
| Spaans | 100 | 25,0% |
| Zweeds | 100 | 25,0% |
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Yeend King, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 100 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 100 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 200 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
Yeend King: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Yeend King?
- Lathkill Dale, Derbyshire: 200 weergaven, 10% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Yeend King?
- 2.400 bezoeken in twaalf maanden (600 pagina's van de kunstenaar, 1.800 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Yeend King?
- Ja, Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 58% van de bezoeken voor 40% van de catalogus.