Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Zhang Daqian op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Zhang Daqian: de statistieken in het kort
Autumn Mountains at Dawn is het meest bekeken werk van Zhang Daqian: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 11% van het totaal. Vaak geraadpleegd: Spring Clouds on a Rural River en LOTUS WITH DEW. Totaal aantal weergaven: 2.300 (700 artiestenpagina's, 1.600 kunstwerken). Hoogtepunt: Jul 2026 (2.100 bezoeken). Waargenomen voorkeur: Gematigde luminantie (Lichtsterkte), 50% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.
Top 10 werken van Zhang Daqian op basis van consultaties
De ranglijst is gebaseerd op het aantal consultaties van WikiOO.org gedurende twaalf maanden, niet op catalogusscores. Rang 1 is het meest geraadpleegde werk van Zhang Daqian.
-
1
Autumn Mountains at Dawn
200 bezoeken · 11,1%
-
2
Spring Clouds on a Rural River
100 bezoeken · 5,6%
-
3
LOTUS WITH DEW
100 bezoeken · 5,6%
-
4
Zhang's Family Lineage
100 bezoeken · 5,6%
-
5
ENJOYING THE LI RIVER ON A BOAT
100 bezoeken · 5,6%
-
6
SPLASH COLOR LANDSCAPE
100 bezoeken · 5,6%
-
7
MOUNTAINS IN THE RAIN
100 bezoeken · 5,6%
-
8
SCHOLAR BENEATH MIGHTY TREE
100 bezoeken · 5,6%
-
9
Fun at a Lotus Pond
100 bezoeken · 5,6%
-
10
LANDSCAPE
100 bezoeken · 5,6%
Wat is het maandelijkse lezersaantal van het Zhang Daqian record?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de onderliggende gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1.500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Wat is het maandelijkse lezersbereik van de werken van Zhang Daqian?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke categorieën werken van Zhang Daqian worden geselecteerd door lezers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de onderliggende gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 11,1% |
| Gematigde luminantie | 22,0% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 28,0% | 22,2% |
| Lichtgevend | 36,0% | 16,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 26,0% | 33,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,0% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 16,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 63,2% | 54,5% |
| Pasteltinten | 18,4% | 9,1% |
| Aardse tinten | 13,2% | 18,2% |
| Donkere tinten | 2,6% | 18,2% |
| Monochroom | 2,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 14,0% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 66,7% |
| Levendig | 36,0% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 22,0% | 16,7% |
| Zacht | 16,0% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 11,1% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 33,3% |
| Verklaring | 32,0% | 22,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 20,0% | 16,7% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 11,1% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 8,0% | 11,1% |
| Harmonieus palet | 58,0% | 44,4% |
Hoe zijn de meest bekeken werken van Zhang Daqian over het jaar verdeeld?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de onderliggende gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amusement bij een Lotuspond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fun at a Lotus Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VALLEY SHROUDED IN MIST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EVENING GLOW ON THE WINTER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CASCADES IN LUSH MOUNTAINS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ON ROUTE SWITZERLAND AUSTRI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Afterglow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount E’mei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MOUNTAINS IN THE RAIN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Gorges on the Upper Yan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de lezers van Zhang Daqian naar taal?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat is het dagelijkse aantal lezers van Zhang Daqian, inclusief de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de onderliggende gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 200 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Zhang Daqian: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Zhang Daqian?
- Autumn Mountains at Dawn: 200 weergaven, 11% van de totale weergaven. De lijst loopt tot rang 10.
Wat is het lezerspubliek van Zhang Daqian?
- 2.300 bezoeken in twaalf maanden (700 pagina's van de kunstenaar, 1.600 werken).
Verkiezen lezers een bepaalde categorie werken van Zhang Daqian?
- Ja, Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 50% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.