Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Antonio Vassilacchi på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Antonio Vassilacchi: hva konsultasjonene viser
Verket til Antonio Vassilacchi som er mest etterspurt er Triumph Of The Order Of The Benedictines, med 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 62% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Portrait Of A Collector og Adoration Of The Kings. Kunstnerens side ble åpnet 100 ganger og verkene 800 ganger, totalt 900 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 økte antall visninger med 300%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 400. Lesere velger Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni) i 75% av besøkene, mens det utgjør 18% av katalogen.
Antonio Vassilacchi: de 4 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Antonio Vassilacchi og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
Når ble posten for Antonio Vassilacchi vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Når blir verkene til Antonio Vassilacchi vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Antonio Vassilacchi?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 63.6% | 87.5% |
| Myk skygge | 18.2% | 12.5% |
| Mild lysstyrke | 18.2% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 72.7% | 87.5% |
| Subtile farger | 0.0% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 27.3% | 12.5% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 72.7% | 87.5% |
| Balansert | 27.3% | 12.5% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 18.2% | 12.5% |
| Mild | 9.1% | 62.5% |
| Balansert | 36.4% | 12.5% |
| Sterk kontrast | 18.2% | 0.0% |
| Uttalelse | 18.2% | 12.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.2% | 75.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 9.1% | 12.5% |
| Sterk fargeharmoni | 54.5% | 12.5% |
| Samstemt palett | 18.2% | 0.0% |
Hvilke er de mest viste verkene til Antonio Vassilacchi, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conquest of Tyre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triumph Of The Order Of The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 |
| Portrait Of A Collector | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Adoration Of The Kings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Mystic Marriage of St. Cath… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The transfiguration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Day of Judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flagellation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Conversion of Saint Paul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Greek Painter In Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Antonio Vassilacchi oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner per dag for Antonio Vassilacchi, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 200 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Antonio Vassilacchi
Hvilket verk av Antonio Vassilacchi blir vist oftest?
- Triumph Of The Order Of The Benedictines først, med 500 visninger og 62% av forespørsler. 4 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Antonio Vassilacchi på WikiOO.org?
- 900 besøk de siste tolv månedene: 100 til kunstnerprofilen, 800 til verkene.
Hvilke verk av Antonio Vassilacchi samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni) mottar 75% av besøkene for 18% av katalogen.