Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Bartolomé Esteban Murillo på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Bartolomé Esteban Murillo: hva konsultasjonene viser
Verket til Bartolomé Esteban Murillo som er mest etterspurt er Immaculate Conception of Soult, med 1800 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 5% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av the immaculate conception og The Assumption of the Virgin. Kunstnerens side ble åpnet 3600 ganger og verkene 30500 ganger, totalt 34100 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 økte antall visninger med 2%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 22800. Språkene som er tilgjengelige for konsultasjon er Spanish (30%), French (30%) og English (10%). Lesere konsulterer oversikten på enheter (78%), telefoner (21%) og nettbrett (1%). Lesere velger Eterisk (Stemning) i 43% av besøkene, mens det utgjør 8% av katalogen.
Bartolomé Esteban Murillo: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Bartolomé Esteban Murillo og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Immaculate Conception of Soult, 1678
1800 visninger · 5.3%
-
2
the immaculate conception
1800 visninger · 5.3%
-
3
The Assumption of the Virgin, 1670
1100 visninger · 3.2%
-
4
Return of the Prodigal Son, 1670
700 visninger · 2.1%
-
5
Four Figures on a Step, 1655
600 visninger · 1.8%
-
6
The Virgin and Child with St. Rosalina, 1670
600 visninger · 1.8%
-
7
Baptism of Christ, 1665
600 visninger · 1.8%
-
8
Mary and Child with Angels Playing Music, 1675
600 visninger · 1.8%
-
9
St. Augustine with the Virgin and Child
600 visninger · 1.8%
-
10
Two Women at a Window, 1660
500 visninger · 1.5%
Når ble posten for Bartolomé Esteban Murillo vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 700 |
| Jul 2026 | 1100 | 21700 |
| Aug 2026 | 100 | 5100 |
| Sep 2026 | 2300 | 3000 |
Når blir verkene til Bartolomé Esteban Murillo vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Bartolomé Esteban Murillo?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Eterisk | 8.3% | 42.7% |
| Dramatisk intensitet | 25.0% | 20.3% |
| Seren | 8.3% | 11.5% |
| Harmonisk | 41.7% | 6.2% |
| Elegant | 8.3% | 5.7% |
| Inspirerende og visjonær | 0.0% | 5.2% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 3.6% |
| Mystisk | 8.3% | 2.1% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 41.7% | 64.1% |
| Ettertenksomt | 25.0% | 9.4% |
| Fredfull | 16.7% | 7.8% |
| Dramatisk | 0.0% | 3.6% |
| Melankolsk | 8.3% | 2.6% |
| Rolig | 0.0% | 2.6% |
| Eterisk | 0.0% | 2.6% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 2.6% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 52.0% | 47.5% |
| Myk skygge | 30.0% | 33.7% |
| Mild lysstyrke | 6.0% | 15.8% |
| Lyssterk balanse | 12.0% | 2.9% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.0% | 27.6% |
| Subtile farger | 34.0% | 34.3% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 28.1% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 10.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 79.1% | 83.9% |
| Mørke toner | 4.7% | 12.5% |
| Nøytrale toner | 16.3% | 3.2% |
| Monokrom | 0.0% | 0.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 42.0% | 38.7% |
| Balansert | 56.0% | 53.4% |
| Klar og intens | 2.0% | 7.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 3.2% |
| Mild | 18.0% | 13.5% |
| Balansert | 14.0% | 9.1% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 22.6% |
| Uttalelse | 38.0% | 51.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 6.7% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 5.0% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 12.9% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 57.5% |
| Samstemt palett | 16.0% | 17.9% |
Hvilke er de mest viste verkene til Bartolomé Esteban Murillo, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Return of the Prodigal Son | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 100 |
| Immaculate Conception of So… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 400 | 300 |
| The Holy Family with the Li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Four Figures on a Step | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| Baptism of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 | 0 |
| The Immaculate Conception (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| A Knight of Alcántara or Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child in Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Le jeune mendiant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Bartolomé Esteban Murillo per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 26500 | 77.7% |
| telefoner | 7100 | 20.8% |
| nettbrett | 500 | 1.5% |
På hvilke språk blir Bartolomé Esteban Murillo oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 900 | 30.0% |
| French | 900 | 30.0% |
| English | 300 | 10.0% |
| Hungarian | 200 | 6.7% |
| Italian | 200 | 6.7% |
| Slovak | 200 | 6.7% |
| Portuguese | 100 | 3.3% |
| Russian | 100 | 3.3% |
| Swedish | 100 | 3.3% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Bartolomé Esteban Murillo, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 200 |
| Sat 26 Sep | 400 |
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 900 |
| Tue 29 Sep | 300 |
| Wed 30 Sep | 400 |
| Thu 1 Oct | 900 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 400 |
| Sun 4 Oct | 300 |
| Mon 5 Oct | 400 |
| Tue 6 Oct | 900 |
| Wed 7 Oct | 600 |
| Thu 8 Oct | 400 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 700 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 800 |
| Wed 14 Oct | 300 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 500 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 300 |
Om leserskaren til Bartolomé Esteban Murillo
Hvilket verk av Bartolomé Esteban Murillo blir vist oftest?
- Immaculate Conception of Soult først, med 1800 visninger og 5% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Bartolomé Esteban Murillo på WikiOO.org?
- 34100 besøk de siste tolv månedene: 3600 til kunstnerprofilen, 30500 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Bartolomé Esteban Murillo?
- De bruker enheter (78%), telefoner (21%) og nettbrett (1%); enheter utgjør 78% av oppslagene.
Hvilke språk bruker leserne til Bartolomé Esteban Murillo?
- Spanish (30%), French (30%) og English (10%); Spanish utgjør 30%.
Hvilke verk av Bartolomé Esteban Murillo samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Eterisk (Stemning) mottar 43% av besøkene for 8% av katalogen.