Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Carlo Maratta på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Carlo Maratta: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Carlo Maratta i WikiOO.org-databasen Adoração dos Magos (em Garland): 500 visninger, noe som utgjør 12% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av The Virgin Appearing to St Philip Neri og Arcangelo Corelli. Siden for Carlo Maratta ble vist 4400 ganger: 600 ganger på artistprofilen og 3800 ganger på enkeltverkene. Konsultasjoner sank med 33% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 3600 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (91%), telefoner (7%) og nettbrett (2%). Lesere konsulterer Rolig (Emosjonell tone) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 44% av besøkene mot 0% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Carlo Maratta
Verker av Carlo Maratta rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Adoração dos Magos (em Garland)
500 visninger · 12.2%
-
2
The Virgin Appearing to St Philip Neri, 1675
400 visninger · 9.8%
-
3
Arcangelo Corelli, 1700
400 visninger · 9.8%
-
4
The infant Romulus and two studies of a man's left arm
300 visninger · 7.3%
-
5
The Sleep of the Infant Jesus, with Musician Angels, 1697
200 visninger · 4.9%
-
6
Two Studies for the Head of an Old Woman, 1685
200 visninger · 4.9%
-
7
Portrait of Pope Clement IX, 1669
200 visninger · 4.9%
-
8
Self-Portrait
200 visninger · 4.9%
-
9
Holy Family 2
200 visninger · 4.9%
-
10
Adoration of the Shepherds, 1690
100 visninger · 2.4%
Hvor mange ganger blir profilen til Carlo Maratta vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 400 | 3200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Carlo Maratta vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Carlo Maratta leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Elegant | 44.4% | 81.2% |
| Harmonisk | 11.1% | 12.5% |
| Klassisk | 22.2% | 0.0% |
| Eterisk | 11.1% | 6.2% |
| Dramatisk intensitet | 11.1% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 55.6% | 43.8% |
| Rolig | 0.0% | 43.8% |
| Sjelelig oppløftende | 33.3% | 12.5% |
| Dramatisk | 11.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 36.0% | 43.9% |
| Myk skygge | 18.0% | 9.8% |
| Mild lysstyrke | 14.0% | 12.2% |
| Lyssterk balanse | 22.0% | 19.5% |
| Lyssterk | 10.0% | 14.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 36.0% | 31.7% |
| Subtile farger | 28.0% | 41.5% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 17.1% |
| Tydelig fargepreg | 12.0% | 9.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 51.2% | 57.9% |
| Nøytrale toner | 21.9% | 15.8% |
| Pastellfarger | 9.8% | 13.2% |
| Monokrom | 7.3% | 10.5% |
| Mørke toner | 7.3% | 2.6% |
| Metalliske toner | 2.4% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 46.0% | 41.5% |
| Balansert | 34.0% | 39.0% |
| Klar og intens | 20.0% | 19.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 28.0% | 46.3% |
| Mild | 14.0% | 2.4% |
| Balansert | 8.0% | 7.3% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 34.2% |
| Uttalelse | 24.0% | 9.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 9.8% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 14.6% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 19.5% |
| Sterk fargeharmoni | 26.0% | 14.6% |
| Samstemt palett | 52.0% | 41.5% |
Hvilke verk av Carlo Maratta blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Le Nôtre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child Enthroned… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoração dos Magos (em Garl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 100 | 0 |
| Portrait of Pope Clement IX | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Young Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Sleep of the Infant Jes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Apollo Chasing Daphne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maria Immaculata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Death of Saint Joseph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Carlo Maratta?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4000 | 90.9% |
| telefoner | 300 | 6.8% |
| nettbrett | 100 | 2.3% |
På hvilke språk blir Carlo Maratta oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 100 | 100.0% |
Hvor mange konsultasjoner av Carlo Maratta er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 300 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 400 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 600 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 600 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om leserskaren til Carlo Maratta
Hvilke verk av Carlo Maratta blir mest sett på?
- Adoração dos Magos (em Garland), med 500 visninger (12% av alle visninger for Carlo Maratta). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Carlo Maratta søkt etter på WikiOO.org?
- 4400 ganger i løpet av tolv måneder: 600 på kunstnerprofilen og 3800 på verkene.
På hvilke enheter blir Carlo Maratta søkt etter?
- Carlo Maratta blir vist på enheter (91%), telefoner (7%) og nettbrett (2%); enheter står for 91% av visningene.
Hvilken type verk av Carlo Maratta foretrekker leserne?
- Rolig (Emosjonell tone): 44% av besøkene, mot 0% av katalogen.