Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Constant Troyon på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Constant Troyon: hva konsultasjonene viser
Verket til Constant Troyon som er mest etterspurt er The Angler, med 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 16% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Cows in the Field og On The Way To The Market. Kunstnerens side ble åpnet 600 ganger og verkene 3000 ganger, totalt 3600 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 økte antall visninger med 50%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 3000. Lesere konsulterer oversikten på enheter (89%), telefoner (8%) og nettbrett (3%). Lesere velger Seren (Stemning) i 70% av besøkene, mens det utgjør 33% av katalogen.
Constant Troyon: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Constant Troyon og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
The Angler
500 visninger · 16.1%
-
2
Cows in the Field, 1852
300 visninger · 9.7%
-
3
On The Way To The Market, 1859
300 visninger · 9.7%
-
4
Sheep And Shepherd In A Landscape
200 visninger · 6.5%
-
5
Promenade
200 visninger · 6.5%
-
6
Apple Harvest in Normandy, 1865
200 visninger · 6.5%
-
7
Watercourse in the woods, 1860
100 visninger · 3.2%
-
8
Cows at the Watering, 1855
100 visninger · 3.2%
-
9
Cows And Dog In The Meadow
100 visninger · 3.2%
-
10
Pastoral Scene, 1860
100 visninger · 3.2%
Når ble posten for Constant Troyon vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 2400 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Når blir verkene til Constant Troyon vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Constant Troyon?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 33.3% | 70.0% |
| Harmonisk | 33.3% | 30.0% |
| Jordnære toner | 33.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 24.0% | 6.5% |
| Myk skygge | 34.0% | 41.9% |
| Mild lysstyrke | 36.0% | 41.9% |
| Lyssterk balanse | 6.0% | 9.7% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 22.0% | 29.0% |
| Subtile farger | 46.0% | 54.8% |
| Balansert mykhet | 28.0% | 12.9% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 3.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 70.8% | 73.7% |
| Nøytrale toner | 20.8% | 21.1% |
| Mørke toner | 8.3% | 0.0% |
| Varme toner | 0.0% | 5.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 34.0% | 38.7% |
| Balansert | 64.0% | 54.8% |
| Klar og intens | 2.0% | 6.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 6.5% |
| Mild | 24.0% | 6.5% |
| Balansert | 16.0% | 3.2% |
| Sterk kontrast | 28.0% | 25.8% |
| Uttalelse | 28.0% | 58.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 14.0% | 16.1% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 6.5% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 29.0% |
| Sterk fargeharmoni | 44.0% | 19.4% |
| Samstemt palett | 26.0% | 29.0% |
Hvilke er de mest viste verkene til Constant Troyon, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cows in the Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
| Return of the Herd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Angler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| The Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Road to Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unfinished Study of Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Descent from Montmartre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Return from Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Return from the Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cattle At The Trough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Constant Troyon per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3200 | 88.9% |
| telefoner | 300 | 8.3% |
| nettbrett | 100 | 2.8% |
På hvilke språk blir Constant Troyon oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Constant Troyon, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 400 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Constant Troyon
Hvilket verk av Constant Troyon blir vist oftest?
- The Angler først, med 500 visninger og 16% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Constant Troyon på WikiOO.org?
- 3600 besøk de siste tolv månedene: 600 til kunstnerprofilen, 3000 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Constant Troyon?
- De bruker enheter (89%), telefoner (8%) og nettbrett (3%); enheter utgjør 89% av oppslagene.
Hvilke verk av Constant Troyon samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Seren (Stemning) mottar 70% av besøkene for 33% av katalogen.