Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Cornelis Springer på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Cornelis Springer: hva konsultasjonene viser
Verket til Cornelis Springer som er mest etterspurt er Enkhuizen south havendijk, med 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 6% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Many figures in the streets of Haarlem og Weeshuis in Enkhuizen. Kunstnerens side ble åpnet 600 ganger og verkene 6200 ganger, totalt 6800 ganger. Mellom Sep 2026 og Oct 2026 økte antall visninger med 725%. Oct 2026 er måneden med flest forespørsler: 3300. Lesere konsulterer oversikten på enheter (49%), nettbrett (49%) og telefoner (3%). Lesere velger Nøytrale toner (Fargepalett) i 63% av besøkene, mens det utgjør 42% av katalogen.
Cornelis Springer: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Cornelis Springer og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Enkhuizen south havendijk
400 visninger · 5.9%
-
2
Many figures in the streets of Haarlem, 1870
300 visninger · 4.4%
-
3
Weeshuis in Enkhuizen
300 visninger · 4.4%
-
4
A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work
300 visninger · 4.4%
-
5
Street scene
200 visninger · 2.9%
-
6
Cityview wiith marketstall
200 visninger · 2.9%
-
7
Village view
200 visninger · 2.9%
-
8
Marketview with cityhall Woerden
200 visninger · 2.9%
-
9
The Jewish quarter in Amsterdam
200 visninger · 2.9%
-
10
Cityhall in Lbeck
200 visninger · 2.9%
Når ble posten for Cornelis Springer vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 2100 |
| Aug 2026 | 0 | 600 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
| Oct 2026 | 200 | 3100 |
Når blir verkene til Cornelis Springer vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Cornelis Springer?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 1.5% |
| Myk skygge | 20.0% | 17.6% |
| Mild lysstyrke | 50.0% | 41.2% |
| Lyssterk balanse | 26.0% | 39.7% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 22.0% | 14.7% |
| Subtile farger | 48.0% | 55.9% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 29.4% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 41.9% | 63.1% |
| Jordnær | 55.8% | 35.4% |
| Mørke toner | 2.3% | 1.5% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 28.0% | 22.1% |
| Balansert | 64.0% | 75.0% |
| Klar og intens | 8.0% | 2.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 0.0% |
| Mild | 6.0% | 5.9% |
| Balansert | 2.0% | 2.9% |
| Sterk kontrast | 4.0% | 7.3% |
| Uttalelse | 86.0% | 83.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 1.5% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 4.4% |
| Balansert harmoni | 22.0% | 35.3% |
| Sterk fargeharmoni | 38.0% | 39.7% |
| Samstemt palett | 32.0% | 19.1% |
Hvilke er de mest viste verkene til Cornelis Springer, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Janskerk (Gouda) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on the Herengracht Alo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street in the village of Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Principal Market in Munster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Town Hall and Market at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Der Schöne Brunnen" in Neu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Town Hall in Lübeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View in Makkum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Franeker with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Cornelis Springer per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3300 | 48.5% |
| nettbrett | 3300 | 48.5% |
| telefoner | 200 | 2.9% |
På hvilke språk blir Cornelis Springer oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 100 | 50.0% |
| English | 100 | 50.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Cornelis Springer, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 3000 |
| Mon 26 Oct | 300 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Cornelis Springer
Hvilket verk av Cornelis Springer blir vist oftest?
- Enkhuizen south havendijk først, med 400 visninger og 6% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Cornelis Springer på WikiOO.org?
- 6800 besøk de siste tolv månedene: 600 til kunstnerprofilen, 6200 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Cornelis Springer?
- De bruker enheter (49%), nettbrett (49%) og telefoner (3%); enheter utgjør 49% av oppslagene.
Hvilke verk av Cornelis Springer samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Nøytrale toner (Fargepalett) mottar 63% av besøkene for 42% av katalogen.