Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til David Salle på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
David Salle: statistikk i korthet
Flying down er det mest viste verket til David Salle: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 15% av totalen. Ofte besøkt også: Old bottles og Commando. Totalt antall visninger: 2100 (600 kunstnersider, 1500 verk). Nedgang på 100% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Topp: Jul 2026 (2000 besøk). Observert preferanse: Varme toner (Fargepalett), 25% av besøkene for 0% av katalogen.
Topp 10 verk av David Salle basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av David Salle som er mest søkt etter.
-
1
Flying down
300 visninger · 15.0%
-
2
Old bottles
300 visninger · 15.0%
-
3
Commando
200 visninger · 10.0%
-
4
Untitled (904)
200 visninger · 10.0%
-
5
Bigger rack
200 visninger · 10.0%
-
6
To Be Titled
100 visninger · 5.0%
-
7
Mirror (Blue)
100 visninger · 5.0%
-
8
Rainy night in rubber city
100 visninger · 5.0%
-
9
Green raft
100 visninger · 5.0%
-
10
The mennonite button problem
100 visninger · 5.0%
Hva er den månedlige leserandelen for David Salle-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til David Salle?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra David Salle velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 22.0% | 20.0% |
| Mild lysstyrke | 42.0% | 40.0% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 35.0% |
| Lyssterk | 12.0% | 5.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.0% | 15.0% |
| Subtile farger | 24.0% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 28.0% | 45.0% |
| Tydelig fargepreg | 18.0% | 40.0% |
| Livlig farge | 4.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 35.1% | 41.7% |
| Nøytrale toner | 43.2% | 8.3% |
| Mørke toner | 16.2% | 16.7% |
| Varme toner | 0.0% | 25.0% |
| Pastellfarger | 2.7% | 8.3% |
| Livlige og intense | 2.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 20.0% | 15.0% |
| Balansert | 52.0% | 40.0% |
| Klar og intens | 28.0% | 45.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 5.0% |
| Mild | 8.0% | 0.0% |
| Balansert | 4.0% | 5.0% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 15.0% |
| Uttalelse | 70.0% | 75.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 34.0% | 30.0% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 20.0% |
| Sterk fargeharmoni | 28.0% | 40.0% |
| Samstemt palett | 12.0% | 10.0% |
Hvordan er de mest viste verkene til David Salle fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| To Be Titled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mirror (Blue) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Float | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Intact Feeling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (904) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (631) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (119) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (722) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (853) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er leserne til David Salle fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 100 | 100.0% |
Hva er det daglige lesertallet til David Salle, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
David Salle: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til David Salle?
- Flying down: 300 besøk, 15% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til David Salle?
- 2100 besøk de siste tolv månedene (600 artistprofiler, 1500 verk).
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av David Salle?
- Ja, Varme toner (Fargepalett): 25% av besøkene for 0% av katalogen.