Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Maurice Denis på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Maurice Denis: hva konsultasjonene viser
Verket til Maurice Denis som er mest etterspurt er Tre Muse, med 4800 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 33% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av La Colonie de Vacances (Summer Camp), 1913 og Bathers at Port-Blanc. Kunstnerens side ble åpnet 2300 ganger og verkene 13900 ganger, totalt 16200 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 økte antall visninger med 21%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 9500. Lesere konsulterer oversikten på enheter (65%), telefoner (32%) og nettbrett (2%). Lesere velger Mysteriefylt (Emosjonell tone) i 58% av besøkene, mens det utgjør 0% av katalogen.
Maurice Denis: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Maurice Denis og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Tre Muse, 1893
4800 visninger · 33.3%
-
2
La Colonie de Vacances (Summer Camp), 1913
900 visninger · 6.2%
-
3
Bathers at Port-Blanc, 1925
600 visninger · 4.2%
-
4
Le Pardon du Folgoët, 1930
400 visninger · 2.8%
-
5
Bacchus and Ariadne, 1907
400 visninger · 2.8%
-
6
The Annunciation under the Arch with Lilies, 1913
400 visninger · 2.8%
-
7
Les arbres verts Les hêtres de Kerduel Paysage aux arbres verts
400 visninger · 2.8%
-
8
Easter Morning or Easter Mystery, 1891
300 visninger · 2.1%
-
9
Landscape with Green Trees or Beech Trees in Kerduel, 1893
300 visninger · 2.1%
-
10
Au jardin
300 visninger · 2.1%
Når ble posten for Maurice Denis vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 1400 | 8100 |
| Aug 2026 | 200 | 2700 |
| Sep 2026 | 700 | 2800 |
Når blir verkene til Maurice Denis vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Maurice Denis?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Eterisk | 25.0% | 66.3% |
| Harmonisk | 25.0% | 20.5% |
| Nostalgi preget | 25.0% | 7.2% |
| Lekent og muntert | 0.0% | 2.4% |
| Elegant | 25.0% | 0.0% |
| Mystisk | 0.0% | 1.2% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 1.2% |
| Seren | 0.0% | 1.2% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mysteriefylt | 0.0% | 57.8% |
| Fredfull | 25.0% | 16.9% |
| Sjelelig oppløftende | 25.0% | 10.8% |
| Rolig | 0.0% | 7.2% |
| Romantisk og varm | 25.0% | 2.4% |
| Lekent | 0.0% | 2.4% |
| Ettertenksomt | 25.0% | 1.2% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 1.2% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 1.4% |
| Myk skygge | 16.0% | 44.4% |
| Mild lysstyrke | 38.0% | 25.0% |
| Lyssterk balanse | 34.0% | 27.1% |
| Lyssterk | 4.0% | 2.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 12.0% | 4.9% |
| Subtile farger | 34.0% | 63.2% |
| Balansert mykhet | 32.0% | 20.8% |
| Tydelig fargepreg | 20.0% | 10.4% |
| Livlig farge | 2.0% | 0.7% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 36.8% | 43.9% |
| Jordnær | 39.5% | 40.2% |
| Pastellfarger | 13.2% | 7.3% |
| Mørke toner | 7.9% | 6.1% |
| Naturtoner | 2.6% | 1.2% |
| Monokrom | 0.0% | 1.2% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 12.0% | 2.8% |
| Balansert | 56.0% | 81.9% |
| Klar og intens | 32.0% | 15.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 14.0% | 10.4% |
| Mild | 28.0% | 23.6% |
| Balansert | 10.0% | 7.6% |
| Sterk kontrast | 22.0% | 16.0% |
| Uttalelse | 26.0% | 42.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 40.0% | 12.5% |
| Mykt sammensatt palett | 20.0% | 16.0% |
| Balansert harmoni | 14.0% | 44.4% |
| Sterk fargeharmoni | 26.0% | 24.3% |
| Samstemt palett | 0.0% | 2.8% |
Hvilke er de mest viste verkene til Maurice Denis, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tre Muse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 1600 | 2000 |
| Homage to Cézanne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child at Le Poul… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| La Colonie de Vacances (Sum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 0 | 0 |
| Bathers at Port-Blanc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 |
| The visitation, eremitaget | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Prinsessen i tårnet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bretonne dans une barque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Sun on the Corn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Maurice Denis per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 10600 | 65.4% |
| telefoner | 5200 | 32.1% |
| nettbrett | 400 | 2.5% |
På hvilke språk blir Maurice Denis oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 21.4% |
| French | 300 | 21.4% |
| Korean | 300 | 21.4% |
| Arabic | 100 | 7.1% |
| Spanish | 100 | 7.1% |
| Japanese | 100 | 7.1% |
| Polish | 100 | 7.1% |
| Russian | 100 | 7.1% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Maurice Denis, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 700 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 300 |
| Wed 7 Oct | 200 |
| Thu 8 Oct | 400 |
| Fri 9 Oct | 1100 |
| Sat 10 Oct | 300 |
| Sun 11 Oct | 300 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 300 |
| Thu 15 Oct | 500 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 800 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 800 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 700 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 900 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 900 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 500 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 800 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 1100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 500 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 600 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 1000 |
Om leserskaren til Maurice Denis
Hvilket verk av Maurice Denis blir vist oftest?
- Tre Muse først, med 4800 visninger og 33% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Maurice Denis på WikiOO.org?
- 16200 besøk de siste tolv månedene: 2300 til kunstnerprofilen, 13900 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Maurice Denis?
- De bruker enheter (65%), telefoner (32%) og nettbrett (2%); enheter utgjør 65% av oppslagene.
Hvilke verk av Maurice Denis samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Mysteriefylt (Emosjonell tone) mottar 58% av besøkene for 0% av katalogen.