Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Eanger Irving Couse på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Eanger Irving Couse: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Eanger Irving Couse i WikiOO.org-databasen Pottery Vendor: 200 visninger, noe som utgjør 5% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av The Flute Ceremony og Indian beside a Camp Fire. Siden for Eanger Irving Couse ble vist 3500 ganger: 600 ganger på artistprofilen og 2900 ganger på enkeltverkene. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 3100 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (94%) og telefoner (6%). Lesere konsulterer Seren (Stemning) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 50% av besøkene mot 25% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Eanger Irving Couse
Verker av Eanger Irving Couse rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Pottery Vendor, 1916
200 visninger · 5.4%
-
2
The Flute Ceremony, 1922
200 visninger · 5.4%
-
3
Indian beside a Camp Fire
200 visninger · 5.4%
-
4
The Lesson
200 visninger · 5.4%
-
5
Indians in Moonlight
200 visninger · 5.4%
-
6
Indian Painter
100 visninger · 2.7%
-
7
Ambush, 1897
100 visninger · 2.7%
-
8
Indian Weaver, 1914
100 visninger · 2.7%
-
9
Moki Snake Sance, 1904
100 visninger · 2.7%
-
10
Untitled (AQU5U3), 1927
100 visninger · 2.7%
Hvor mange ganger blir profilen til Eanger Irving Couse vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 2500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hvor ofte blir verkene til Eanger Irving Couse vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Eanger Irving Couse leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 25.0% | 50.0% |
| Nostalgi preget | 25.0% | 33.3% |
| Harmonisk | 50.0% | 0.0% |
| Jordnære toner | 0.0% | 16.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 50.0% | 66.7% |
| Trøstende og trygg | 25.0% | 16.7% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 16.7% |
| Fredfull | 25.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 36.0% | 29.7% |
| Myk skygge | 26.0% | 24.3% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 35.1% |
| Lyssterk balanse | 8.0% | 5.4% |
| Lyssterk | 0.0% | 5.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 4.0% | 13.5% |
| Subtile farger | 26.0% | 29.7% |
| Balansert mykhet | 46.0% | 43.2% |
| Tydelig fargepreg | 24.0% | 13.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 47.4% | 63.3% |
| Mørke toner | 36.8% | 20.0% |
| Nøytrale toner | 15.8% | 16.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 24.0% | 24.3% |
| Balansert | 54.0% | 56.8% |
| Klar og intens | 22.0% | 18.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 27.0% |
| Mild | 32.0% | 8.1% |
| Balansert | 8.0% | 16.2% |
| Sterk kontrast | 28.0% | 21.6% |
| Uttalelse | 22.0% | 27.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 10.8% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 10.8% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 21.6% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 29.7% |
| Samstemt palett | 26.0% | 27.0% |
Hvilke verk av Eanger Irving Couse blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chief David Shoppenegons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Painter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pottery Vendor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Ambush | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Weaver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moki Snake Sance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Taos Indian and Pottery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Brave Recording Gene… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Making Pottery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Eanger Irving Couse?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3300 | 94.3% |
| telefoner | 200 | 5.7% |
På hvilke språk blir Eanger Irving Couse oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner av Eanger Irving Couse er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Eanger Irving Couse
Hvilke verk av Eanger Irving Couse blir mest sett på?
- Pottery Vendor, med 200 visninger (5% av alle visninger for Eanger Irving Couse). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Eanger Irving Couse søkt etter på WikiOO.org?
- 3500 ganger i løpet av tolv måneder: 600 på kunstnerprofilen og 2900 på verkene.
På hvilke enheter blir Eanger Irving Couse søkt etter?
- Eanger Irving Couse blir vist på enheter (94%) og telefoner (6%); enheter står for 94% av visningene.
Hvilken type verk av Eanger Irving Couse foretrekker leserne?
- Seren (Stemning): 50% av besøkene, mot 25% av katalogen.