Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Émile Munier på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Émile Munier: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Émile Munier i WikiOO.org-databasen On the beach: 500 visninger, noe som utgjør 8% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Femme nu dans la Forêt og portrait de marie louise. Siden for Émile Munier ble vist 7200 ganger: 1800 ganger på artistprofilen og 5400 ganger på enkeltverkene. Antall henvendelser økte med 40% fra Sep 2026 til Oct 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 4500 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (81%), telefoner (18%) og nettbrett (1%). Lesere konsulterer Eterisk (Emosjonell tone) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 43% av besøkene mot 0% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Émile Munier
Verker av Émile Munier rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
On the beach
500 visninger · 7.8%
-
2
Femme nu dans la Forêt
400 visninger · 6.2%
-
3
portrait de marie louise, 1880
300 visninger · 4.7%
-
4
1 les confitures, 1891
300 visninger · 4.7%
-
5
A Happy Family
300 visninger · 4.7%
-
6
Lunch on the Steps
300 visninger · 4.7%
-
7
Childhood Friends
300 visninger · 4.7%
-
8
the rescue, 1894
300 visninger · 4.7%
-
9
The Young Farmers
300 visninger · 4.7%
-
10
Anges Gardiens (Guardian Angels)
300 visninger · 4.7%
Hvor mange ganger blir profilen til Émile Munier vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 900 | 3600 |
| Aug 2026 | 200 | 1000 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
| Oct 2026 | 400 | 300 |
Hvor ofte blir verkene til Émile Munier vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Émile Munier leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Eterisk | 25.0% | 57.1% |
| Drømmende og romantisk | 50.0% | 42.9% |
| Seren | 25.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Romantisk og varm | 75.0% | 42.9% |
| Eterisk | 0.0% | 42.9% |
| Sjelelig oppløftende | 25.0% | 14.3% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 30.0% | 23.4% |
| Myk skygge | 40.0% | 46.9% |
| Mild lysstyrke | 22.0% | 18.8% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 3.1% |
| Lyssterk | 4.0% | 7.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.0% | 17.2% |
| Subtile farger | 46.0% | 62.5% |
| Balansert mykhet | 26.0% | 20.3% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 82.0% | 79.6% |
| Nøytrale toner | 7.7% | 14.8% |
| Monokrom | 5.1% | 5.6% |
| Mørke toner | 5.1% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 40.0% | 34.4% |
| Balansert | 58.0% | 65.6% |
| Klar og intens | 2.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 7.8% |
| Mild | 12.0% | 7.8% |
| Balansert | 12.0% | 10.9% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 14.1% |
| Uttalelse | 52.0% | 59.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 4.7% |
| Mykt sammensatt palett | 14.0% | 6.2% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 14.1% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 40.6% |
| Samstemt palett | 20.0% | 34.4% |
Hvilke verk av Émile Munier blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Tender Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| the rescue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Returning from the garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Her best friend | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| the favorite kitten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Priére (Prayer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| a special moment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Émile Munier?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 5800 | 80.6% |
| telefoner | 1300 | 18.1% |
| nettbrett | 100 | 1.4% |
På hvilke språk blir Émile Munier oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 50.0% |
| Polish | 100 | 25.0% |
| Russian | 100 | 25.0% |
Hvor mange konsultasjoner av Émile Munier er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 200 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov | 100 |
| Fri 6 Nov | 200 |
| Sat 7 Nov | 400 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 300 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 400 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 300 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 400 |
Spørsmål om leserskaren til Émile Munier
Hvilke verk av Émile Munier blir mest sett på?
- On the beach, med 500 visninger (8% av alle visninger for Émile Munier). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Émile Munier søkt etter på WikiOO.org?
- 7200 ganger i løpet av tolv måneder: 1800 på kunstnerprofilen og 5400 på verkene.
På hvilke enheter blir Émile Munier søkt etter?
- Émile Munier blir vist på enheter (81%), telefoner (18%) og nettbrett (1%); enheter står for 81% av visningene.
Hvilken type verk av Émile Munier foretrekker leserne?
- Eterisk (Emosjonell tone): 43% av besøkene, mot 0% av katalogen.