Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Ernest Lawson på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Ernest Lawson: statistikk i korthet
Realization er det mest viste verket til Ernest Lawson: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 5% av totalen. Ofte besøkt også: River Scene in Winter og High Bridge at Night, New York City. Totalt antall visninger: 9000 (1100 kunstnersider, 7900 verk). Topp: Jul 2026 (7200 besøk). Enhetsfordeling: enheter (98%) og telefoner (2%). Observert preferanse: Uttalelse (Kontrast), 25% av besøkene for 10% av katalogen.
Topp 10 verk av Ernest Lawson basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Ernest Lawson som er mest søkt etter.
-
1
Realization
400 visninger · 5.0%
-
2
River Scene in Winter, 1899
300 visninger · 3.8%
-
3
High Bridge at Night, New York City, 1920
300 visninger · 3.8%
-
4
The Bridge
300 visninger · 3.8%
-
5
Red Roofs of Mosman
300 visninger · 3.8%
-
6
Dunwoodie, Upper New York, 1910
200 visninger · 2.5%
-
7
End of Winter - The Boathouse on the Harlem River, New York
200 visninger · 2.5%
-
8
The Harlem River from High Bridge, 1894
200 visninger · 2.5%
-
9
Spuyten Duyvil Creek, 1914
200 visninger · 2.5%
-
10
Wet Night, Gramercy Park
200 visninger · 2.5%
Hva er den månedlige leserandelen for Ernest Lawson-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 500 | 6700 |
| Aug 2026 | 100 | 600 |
| Sep 2026 | 500 | 200 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Ernest Lawson?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Ernest Lawson velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 2.5% |
| Myk skygge | 22.0% | 11.2% |
| Mild lysstyrke | 32.0% | 43.8% |
| Lyssterk balanse | 32.0% | 40.0% |
| Lyssterk | 10.0% | 2.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 36.0% | 35.0% |
| Subtile farger | 28.0% | 37.5% |
| Balansert mykhet | 32.0% | 15.0% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 12.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 62.9% | 60.0% |
| Jordnær | 28.6% | 27.3% |
| Mørke toner | 0.0% | 9.1% |
| Pastellfarger | 5.7% | 1.8% |
| Naturtoner | 2.9% | 1.8% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 28.0% | 22.5% |
| Balansert | 60.0% | 58.8% |
| Klar og intens | 12.0% | 18.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 6.2% |
| Mild | 26.0% | 18.8% |
| Balansert | 18.0% | 11.2% |
| Sterk kontrast | 30.0% | 38.8% |
| Uttalelse | 10.0% | 25.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 28.0% | 20.0% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 15.0% |
| Balansert harmoni | 14.0% | 18.8% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 31.2% |
| Samstemt palett | 8.0% | 15.0% |
Hvordan er de mest viste verkene til Ernest Lawson fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Washington Bridge, Harlem R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlem Valley, Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden Umbrella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| New England Birches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Conneticut River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dunwoodie, Upper New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Harlem River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Approaching Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
Blir Ernest Lawson oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 8800 | 97.8% |
| telefoner | 200 | 2.2% |
Hvordan er leserne til Ernest Lawson fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 300 | 100.0% |
Hva er det daglige lesertallet til Ernest Lawson, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 300 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 300 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Ernest Lawson: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Ernest Lawson?
- Realization: 400 besøk, 5% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Ernest Lawson?
- 9000 besøk de siste tolv månedene (1100 artistprofiler, 7900 verk).
Blir Ernest Lawson oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på enheter (98%) og telefoner (2%); enheter leder med 98%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Ernest Lawson?
- Ja, Uttalelse (Kontrast): 25% av besøkene for 10% av katalogen.