Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Frank Stella på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Frank Stella: hva konsultasjonene viser
Verket til Frank Stella som er mest etterspurt er The Fountain, med 900 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 20% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Darabjerd III og Tahkt-I-Sulayman Variation II. Kunstnerens side ble åpnet 3300 ganger og verkene 2700 ganger, totalt 6000 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 økte antall visninger med 191%. Sep 2026 er måneden med flest forespørsler: 3200. Språkene som er tilgjengelige for konsultasjon er English (88%), Czech (4%) og Italian (2%). Lesere konsulterer oversikten på enheter (53%), telefoner (42%) og nettbrett (5%). Lesere velger Subtile farger (Fargemetning) i 34% av besøkene, mens det utgjør 17% av katalogen.
Frank Stella: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Frank Stella og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
The Fountain, 1992
900 visninger · 20.5%
-
2
Darabjerd III, 1967
600 visninger · 13.6%
-
3
Tahkt-I-Sulayman Variation II, 1969
500 visninger · 11.4%
-
4
Hyena Stomp, 1962
400 visninger · 9.1%
-
5
Manteneia II
400 visninger · 9.1%
-
6
Untitled (AQZTY3), 1967
300 visninger · 6.8%
-
7
Quaqua Attaccati La, 1985
200 visninger · 4.5%
-
8
Die Fahne Hoch!, 1959
200 visninger · 4.5%
-
9
Marrakech, 1964
200 visninger · 4.5%
-
10
Wolfeboro IV, 1966
100 visninger · 2.3%
Når ble posten for Frank Stella vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1500 |
| Aug 2026 | 300 | 800 |
| Sep 2026 | 2800 | 400 |
Når blir verkene til Frank Stella vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Frank Stella?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Minimalistisk | 66.7% | 59.1% |
| Kraftfull | 11.1% | 18.2% |
| Seren | 11.1% | 18.2% |
| Moderne og minimalistisk | 11.1% | 4.5% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 44.4% | 45.5% |
| Energisk | 22.2% | 22.7% |
| Ettertenksomt | 22.2% | 13.6% |
| Fredfull | 11.1% | 18.2% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 9.8% | 13.6% |
| Myk skygge | 4.9% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 26.8% | 34.1% |
| Lyssterk balanse | 41.5% | 36.4% |
| Lyssterk | 17.1% | 15.9% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.2% | 15.9% |
| Subtile farger | 17.1% | 34.1% |
| Balansert mykhet | 17.1% | 15.9% |
| Tydelig fargepreg | 21.9% | 18.2% |
| Livlig farge | 9.8% | 15.9% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 44.7% | 33.3% |
| Jordnær | 18.4% | 25.6% |
| Pastellfarger | 10.5% | 17.9% |
| Mørke toner | 10.5% | 12.8% |
| Monokrom | 7.9% | 2.6% |
| Livlige og intense | 2.6% | 5.1% |
| Metalliske toner | 2.6% | 2.6% |
| Naturtoner | 2.6% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 29.3% | 13.6% |
| Balansert | 34.2% | 50.0% |
| Klar og intens | 36.6% | 36.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.2% | 2.3% |
| Mild | 17.1% | 29.5% |
| Balansert | 2.4% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 12.2% | 20.4% |
| Uttalelse | 56.1% | 47.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 53.7% | 50.0% |
| Mykt sammensatt palett | 14.6% | 29.5% |
| Balansert harmoni | 9.8% | 4.5% |
| Sterk fargeharmoni | 12.2% | 13.6% |
| Samstemt palett | 9.8% | 2.3% |
Hvilke er de mest viste verkene til Frank Stella, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gran Cairo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hyena Stomp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Basra Gate III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Die Fahne Hoch! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Marriage of Reason and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manteneia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 0 | 0 |
| Shoubeegi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fez | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sacramento Mall Proposal #4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Frank Stella per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3200 | 53.3% |
| telefoner | 2500 | 41.7% |
| nettbrett | 300 | 5.0% |
På hvilke språk blir Frank Stella oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 4300 | 87.8% |
| Czech | 200 | 4.1% |
| Italian | 100 | 2.0% |
| Polish | 100 | 2.0% |
| Portuguese | 100 | 2.0% |
| Russian | 100 | 2.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Frank Stella, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 200 |
| Thu 24 Sep | 700 |
| Fri 25 Sep | 400 |
| Sat 26 Sep | 200 |
| Sun 27 Sep | 800 |
| Mon 28 Sep | 600 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 600 |
| Thu 1 Oct | 400 |
| Fri 2 Oct | 300 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 200 |
| Mon 5 Oct | 900 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 600 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 200 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 300 |
Om leserskaren til Frank Stella
Hvilket verk av Frank Stella blir vist oftest?
- The Fountain først, med 900 visninger og 20% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Frank Stella på WikiOO.org?
- 6000 besøk de siste tolv månedene: 3300 til kunstnerprofilen, 2700 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Frank Stella?
- De bruker enheter (53%), telefoner (42%) og nettbrett (5%); enheter utgjør 53% av oppslagene.
Hvilke språk bruker leserne til Frank Stella?
- English (88%), Czech (4%) og Italian (2%); English utgjør 88%.
Hvilke verk av Frank Stella samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Subtile farger (Fargemetning) mottar 34% av besøkene for 17% av katalogen.