Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Franz Roubaud på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Franz Roubaud: hva konsultasjonene viser
Verket til Franz Roubaud som er mest etterspurt er The Death Of Major General Sleptsov In Chechnya, med 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 9% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Cossacks In A Mountain River og Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge. Kunstnerens side ble åpnet 700 ganger og verkene 2400 ganger, totalt 3100 ganger. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 2000. Lesere konsulterer oversikten på enheter (94%) og telefoner (6%). Lesere velger Mykt sammensatt palett (Fargeharmoni) i 27% av besøkene, mens det utgjør 2% av katalogen.
Franz Roubaud: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Franz Roubaud og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
The Death Of Major General Sleptsov In Chechnya
300 visninger · 9.1%
-
2
Cossacks In A Mountain River
300 visninger · 9.1%
-
3
Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge
300 visninger · 9.1%
-
4
The Siege Of Sevastopol Panorama
300 visninger · 9.1%
-
5
Cossacks
200 visninger · 6.1%
-
6
Two Cossack Men
200 visninger · 6.1%
-
7
Playing Kokpar
100 visninger · 3.0%
-
8
Study Of Soldiers For The Panorama The Defence Of Sevastopol
100 visninger · 3.0%
-
9
Boat On The Shore
100 visninger · 3.0%
-
10
Falconer
100 visninger · 3.0%
Når ble posten for Franz Roubaud vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 300 | 1700 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 200 | 300 |
Når blir verkene til Franz Roubaud vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Franz Roubaud?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Alvorstung | 50.0% | 60.0% |
| Dramatisk | 50.0% | 20.0% |
| Energisk | 0.0% | 20.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 8.0% | 9.1% |
| Mild lysstyrke | 54.0% | 57.6% |
| Lyssterk balanse | 34.0% | 33.3% |
| Lyssterk | 4.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.0% | 48.5% |
| Subtile farger | 30.0% | 21.2% |
| Balansert mykhet | 28.0% | 30.3% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 60.9% | 48.3% |
| Jordnær | 30.4% | 37.9% |
| Mørke toner | 4.3% | 10.3% |
| Pastellfarger | 2.2% | 3.5% |
| Monokrom | 2.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 36.4% |
| Balansert | 50.0% | 42.4% |
| Klar og intens | 24.0% | 21.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 6.1% |
| Mild | 18.0% | 18.2% |
| Balansert | 22.0% | 15.2% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 27.3% |
| Uttalelse | 32.0% | 33.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 28.0% | 30.3% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 27.3% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 12.1% |
| Sterk fargeharmoni | 32.0% | 21.2% |
| Samstemt palett | 20.0% | 9.1% |
Hvilke er de mest viste verkene til Franz Roubaud, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caucasian Armed Horsemen On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death Of Major General… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Playing Kokpar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunting Party in a Winter L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the River (In the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Between Russian and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Count Argutinsky Crossing T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege Of Sevastopol (de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege Of Sevastopol Pan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege Of Sevastopol Pan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Franz Roubaud per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2900 | 93.5% |
| telefoner | 200 | 6.5% |
På hvilke språk blir Franz Roubaud oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 50.0% |
| Hungarian | 100 | 50.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Franz Roubaud, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 200 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 100 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 200 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 100 |
Om leserskaren til Franz Roubaud
Hvilket verk av Franz Roubaud blir vist oftest?
- The Death Of Major General Sleptsov In Chechnya først, med 300 visninger og 9% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Franz Roubaud på WikiOO.org?
- 3100 besøk de siste tolv månedene: 700 til kunstnerprofilen, 2400 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Franz Roubaud?
- De bruker enheter (94%) og telefoner (6%); enheter utgjør 94% av oppslagene.
Hvilke verk av Franz Roubaud samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Mykt sammensatt palett (Fargeharmoni) mottar 27% av besøkene for 2% av katalogen.