Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Frédéric Lix på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Frédéric Lix: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Frédéric Lix i WikiOO.org-databasen Landing Of The French At Sidi-ferruch: 400 visninger, noe som utgjør 27% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Joan Of Arc At The Stake og Departure Of The Icelandic Fishermen. Siden for Frédéric Lix ble vist 2600 ganger: 1400 ganger på artistprofilen og 1200 ganger på enkeltverkene. Antall henvendelser økte med 75% fra Sep 2026 til Oct 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 900 besøk. Lesere konsulterer Dramatisk intensitet (Stemning) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 100% av besøkene mot 33% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Frédéric Lix
Verker av Frédéric Lix rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Landing Of The French At Sidi-ferruch
400 visninger · 26.7%
-
2
Joan Of Arc At The Stake
300 visninger · 20.0%
-
3
Departure Of The Icelandic Fishermen
100 visninger · 6.7%
-
4
Joan Of Arc At The Siege Of Paris
100 visninger · 6.7%
-
5
Joan Of Arc At The Siege Of Orleans
100 visninger · 6.7%
-
6
The Eve Of The Battle Of Austerlitz
100 visninger · 6.7%
-
7
The Battle Of Fontenoy
100 visninger · 6.7%
-
8
Death Of Bayard
100 visninger · 6.7%
-
9
Victor Hugo Saying Goodbye
100 visninger · 6.7%
-
10
Fishing For Trout In The Vosges
100 visninger · 6.7%
Hvor mange ganger blir profilen til Frédéric Lix vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 400 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
| Oct 2026 | 300 | 400 |
Hvor ofte blir verkene til Frédéric Lix vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Frédéric Lix leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 33.3% | 100.0% |
| Jordnære toner | 33.3% | 0.0% |
| Nostalgi preget | 33.3% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Alvorstung | 33.3% | 100.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 33.3% | 0.0% |
| Fredfull | 33.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 8.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 34.0% | 60.0% |
| Lyssterk balanse | 50.0% | 40.0% |
| Lyssterk | 6.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 20.0% | 20.0% |
| Subtile farger | 20.0% | 26.7% |
| Balansert mykhet | 56.0% | 46.7% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 6.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 80.0% | 86.7% |
| Jordnær | 15.6% | 13.3% |
| Mørke toner | 4.4% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.0% | 20.0% |
| Balansert | 44.0% | 53.3% |
| Klar og intens | 40.0% | 26.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 0.0% |
| Mild | 14.0% | 0.0% |
| Balansert | 28.0% | 13.3% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 13.3% |
| Uttalelse | 34.0% | 73.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 6.7% |
| Mykt sammensatt palett | 18.0% | 26.7% |
| Balansert harmoni | 26.0% | 20.0% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 46.7% |
| Samstemt palett | 8.0% | 0.0% |
Hvilke verk av Frédéric Lix blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joan Of Arc At The Stake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Hop-Gathering in Alsace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grape Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High-Quality Image of Elsass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Under The Umbrella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing For Trout In The Vo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Victor Hugo In Guernsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Victor Hugo Saying Goodbye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Building Of Avenue De L'ope… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Defeat Of The Tuaregs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Frédéric Lix oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 50.0% |
| Spanish | 100 | 50.0% |
Hvor mange konsultasjoner av Frédéric Lix er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 200 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 200 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Frédéric Lix
Hvilke verk av Frédéric Lix blir mest sett på?
- Landing Of The French At Sidi-ferruch, med 400 visninger (27% av alle visninger for Frédéric Lix). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Frédéric Lix søkt etter på WikiOO.org?
- 2600 ganger i løpet av tolv måneder: 1400 på kunstnerprofilen og 1200 på verkene.
Hvilken type verk av Frédéric Lix foretrekker leserne?
- Dramatisk intensitet (Stemning): 100% av besøkene, mot 33% av katalogen.