Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Gabriel Von Max på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Gabriel Von Max: statistikk i korthet
St. Theresa Morl er det mest viste verket til Gabriel Von Max: 700 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 33% av totalen. Ofte besøkt også: Monkeys as Judges of Art og Get finished Flowering. Totalt antall visninger: 2900 (800 kunstnersider, 2100 verk). Nedgang på 100% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Topp: Jul 2026 (2400 besøk). Observert preferanse: Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni), 71% av besøkene for 36% av katalogen.
Topp 10 verk av Gabriel Von Max basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Gabriel Von Max som er mest søkt etter.
-
1
St. Theresa Morl
700 visninger · 33.3%
-
2
Monkeys as Judges of Art, 1889
200 visninger · 9.5%
-
3
Get finished Flowering
200 visninger · 9.5%
-
4
Katharina Emmerich, 1885
100 visninger · 4.8%
-
5
The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877
100 visninger · 4.8%
-
6
The Last Token: A Christian Martyr
100 visninger · 4.8%
-
7
Before the Arena
100 visninger · 4.8%
-
8
Last Performance
100 visninger · 4.8%
-
9
Monkey with Pitcher
100 visninger · 4.8%
-
10
Monkeys doll
100 visninger · 4.8%
Hva er den månedlige leserandelen for Gabriel Von Max-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 1600 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Gabriel Von Max?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Gabriel Von Max velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 26.0% | 38.1% |
| Myk skygge | 30.0% | 14.3% |
| Mild lysstyrke | 24.0% | 9.5% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 38.1% |
| Lyssterk | 2.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 66.0% | 47.6% |
| Subtile farger | 24.0% | 47.6% |
| Balansert mykhet | 6.0% | 4.8% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 57.9% | 61.9% |
| Nøytrale toner | 34.2% | 38.1% |
| Mørke toner | 5.3% | 0.0% |
| Pastellfarger | 2.6% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 70.0% | 47.6% |
| Balansert | 26.0% | 52.4% |
| Klar og intens | 4.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 4.8% |
| Mild | 6.0% | 4.8% |
| Balansert | 18.0% | 4.8% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 23.8% |
| Uttalelse | 56.0% | 61.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 4.8% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 71.4% |
| Samstemt palett | 34.0% | 23.8% |
Hvordan er de mest viste verkene til Gabriel Von Max fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life (A girl sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Court Actor Alois Wohlm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of St. Ludmil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ernestine von Max, the Wife… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Elizabeth as a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tannhäuser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Raising of the Daughter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys as Judges of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Hvordan er leserne til Gabriel Von Max fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 50.0% |
| Spanish | 100 | 50.0% |
Hva er det daglige lesertallet til Gabriel Von Max, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Gabriel Von Max: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Gabriel Von Max?
- St. Theresa Morl: 700 besøk, 33% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Gabriel Von Max?
- 2900 besøk de siste tolv månedene (800 artistprofiler, 2100 verk).
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Gabriel Von Max?
- Ja, Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 71% av besøkene for 36% av katalogen.