Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Gaurang Kumar Shah på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Gaurang Kumar Shah: statistikk i korthet
Mohini: Textile er det mest viste verket til Gaurang Kumar Shah: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 25% av totalen. Ofte besøkt også: Madalasa and Rutudwaja: Textile og Arjuna Subhadra: Textile. Totalt antall visninger: 700 (100 kunstnersider, 600 verk). Topp: Jul 2026 (600 besøk). Observert preferanse: Nostalgi preget (Stemning), 67% av besøkene for 19% av katalogen.
Topp 7 verk av Gaurang Kumar Shah basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Gaurang Kumar Shah som er mest søkt etter.
-
1
Mohini: Textile, 2019
200 visninger · 25.0%
-
2
Madalasa and Rutudwaja: Textile, 2019
100 visninger · 12.5%
-
3
Arjuna Subhadra: Textile, 2019
100 visninger · 12.5%
-
4
Shakuntala Sakhi: Textile, 2019
100 visninger · 12.5%
-
5
Padmini: Textile, 2019
100 visninger · 12.5%
-
6
Working At The Looms, 2018
100 visninger · 12.5%
-
7
Sharada: Textile, 2019
100 visninger · 12.5%
Hva er den månedlige leserandelen for Gaurang Kumar Shah-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Gaurang Kumar Shah?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Gaurang Kumar Shah velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mystisk | 43.8% | 0.0% |
| Nostalgi preget | 18.8% | 66.7% |
| Drømmende og romantisk | 12.5% | 33.3% |
| Klassisk | 12.5% | 0.0% |
| Jordnære toner | 6.2% | 0.0% |
| Seren | 6.2% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 25.0% | 66.7% |
| Sjelelig oppløftende | 31.2% | 0.0% |
| Dramatisk | 12.5% | 0.0% |
| Romantisk og varm | 6.2% | 33.3% |
| Trøstende og trygg | 6.2% | 0.0% |
| Energisk | 6.2% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 6.2% | 0.0% |
| Fredfull | 6.2% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 3.5% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 65.5% | 37.5% |
| Lyssterk balanse | 31.0% | 62.5% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 48.3% | 62.5% |
| Subtile farger | 41.4% | 37.5% |
| Balansert mykhet | 10.3% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 20.7% | 37.5% |
| Balansert | 79.3% | 62.5% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 3.5% | 0.0% |
| Mild | 41.4% | 37.5% |
| Balansert | 10.3% | 12.5% |
| Sterk kontrast | 17.2% | 25.0% |
| Uttalelse | 27.6% | 25.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 48.3% | 37.5% |
| Mykt sammensatt palett | 24.1% | 37.5% |
| Balansert harmoni | 13.8% | 25.0% |
| Sterk fargeharmoni | 13.8% | 0.0% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvordan er de mest viste verkene til Gaurang Kumar Shah fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dhruva Narayan On The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shakuntala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati on The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vishnu Garuda Vahan: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati with Riddhi and Si… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panchadevata on Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madalasa and Rutudwaja: Tex… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Working At The Looms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vasantika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ambika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er leserne til Gaurang Kumar Shah fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hva er det daglige lesertallet til Gaurang Kumar Shah, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Gaurang Kumar Shah: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Gaurang Kumar Shah?
- Mohini: Textile: 200 besøk, 25% av forespørslene. Listen går opp til rangering 7.
Hva er leserskaren til Gaurang Kumar Shah?
- 700 besøk de siste tolv månedene (100 artistprofiler, 600 verk).
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Gaurang Kumar Shah?
- Ja, Nostalgi preget (Stemning): 67% av besøkene for 19% av katalogen.