Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til George Condo på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
George Condo: hva konsultasjonene viser
Verket til George Condo som er mest etterspurt er Conspiracy, med 1400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 30% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Night Rider og Jesus on the Cross. Kunstnerens side ble åpnet 1900 ganger og verkene 3100 ganger, totalt 5000 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 falt antall visninger med 37%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 1900. Lesere konsulterer oversikten på telefoner (52%) og enheter (48%). Lesere velger Balansert harmoni (Fargeharmoni) i 67% av besøkene, mens det utgjør 21% av katalogen.
George Condo: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av George Condo og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Conspiracy
1400 visninger · 30.4%
-
2
Night Rider
1400 visninger · 30.4%
-
3
Jesus on the Cross
700 visninger · 15.2%
-
4
Nude on Purple
200 visninger · 4.3%
-
5
Study for The Jester, 2003
200 visninger · 4.3%
-
6
Untitled, 1989
100 visninger · 2.2%
-
7
Pierrot Lunaire (Comic Strip Painting)
100 visninger · 2.2%
-
8
The Young Executive, 2003
100 visninger · 2.2%
-
9
Barney
100 visninger · 2.2%
-
10
Study for Blue Female Composition, 2006
100 visninger · 2.2%
Når ble posten for George Condo vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1200 |
| Aug 2026 | 700 | 1200 |
| Sep 2026 | 500 | 700 |
Når blir verkene til George Condo vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til George Condo?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.3% | 30.4% |
| Myk skygge | 31.0% | 54.4% |
| Mild lysstyrke | 13.8% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 27.6% | 6.5% |
| Lyssterk | 17.2% | 8.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 48.3% | 43.5% |
| Subtile farger | 13.8% | 4.3% |
| Balansert mykhet | 17.2% | 17.4% |
| Tydelig fargepreg | 20.7% | 34.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 32.0% | 47.7% |
| Mørke toner | 16.0% | 36.4% |
| Nøytrale toner | 48.0% | 15.9% |
| Pastellfarger | 4.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 44.8% | 43.5% |
| Balansert | 34.5% | 37.0% |
| Klar og intens | 20.7% | 19.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 13.8% | 2.2% |
| Mild | 24.1% | 65.2% |
| Balansert | 3.5% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 20.7% | 6.5% |
| Uttalelse | 37.9% | 26.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 31.0% | 6.5% |
| Mykt sammensatt palett | 3.5% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 20.7% | 67.4% |
| Sterk fargeharmoni | 17.2% | 2.2% |
| Samstemt palett | 27.6% | 23.9% |
Hvilke er de mest viste verkene til George Condo, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Night Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Pierrot Lunaire (Comic Stri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conspiracy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 |
| Lord Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus on the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| Dreaming Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Nights | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Multi Colored Farmer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peripheral Beings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Your Friendly Neighborhood… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for George Condo per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 2600 | 52.0% |
| enheter | 2400 | 48.0% |
På hvilke språk blir George Condo oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Portuguese | 400 | 66.7% |
| Italian | 200 | 33.3% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for George Condo, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 200 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 200 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 200 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 500 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 500 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
Om leserskaren til George Condo
Hvilket verk av George Condo blir vist oftest?
- Conspiracy først, med 1400 visninger og 30% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til George Condo på WikiOO.org?
- 5000 besøk de siste tolv månedene: 1900 til kunstnerprofilen, 3100 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av George Condo?
- De bruker telefoner (52%) og enheter (48%); telefoner utgjør 52% av oppslagene.
Hvilke verk av George Condo samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Balansert harmoni (Fargeharmoni) mottar 67% av besøkene for 21% av katalogen.