Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til George Harvey på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
George Harvey: hva konsultasjonene viser
Verket til George Harvey som er mest etterspurt er Rev. thomas guthrie,, med 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 9% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Study for the Painting 'The Battle of Drumclog' og Far From Home. Kunstnerens side ble åpnet 600 ganger og verkene 2800 ganger, totalt 3400 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 falt antall visninger med 100%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 3100. Lesere konsulterer oversikten på enheter (85%) og telefoner (15%). Lesere velger Sterk kontrast (Kontrast) i 36% av besøkene, mens det utgjør 16% av katalogen.
George Harvey: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av George Harvey og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Rev. thomas guthrie,
300 visninger · 9.1%
-
2
Study for the Painting 'The Battle of Drumclog'
300 visninger · 9.1%
-
3
Far From Home
200 visninger · 6.1%
-
4
Family At The Law Court
200 visninger · 6.1%
-
5
His Own Catch Of Trout
200 visninger · 6.1%
-
6
The Covenanter's Baptism
100 visninger · 3.0%
-
7
Self-Portrait, 1830
100 visninger · 3.0%
-
8
A Boy And A Girl With A Collie Dog Standing By A Stream (study For 'the Covenanters' Baptism')
100 visninger · 3.0%
-
9
The Wee Deil
100 visninger · 3.0%
-
10
Two Children
100 visninger · 3.0%
Når ble posten for George Harvey vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 2500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til George Harvey vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til George Harvey?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 30.0% | 30.3% |
| Myk skygge | 18.0% | 30.3% |
| Mild lysstyrke | 32.0% | 24.2% |
| Lyssterk balanse | 10.0% | 12.1% |
| Lyssterk | 10.0% | 3.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 30.0% | 24.2% |
| Subtile farger | 32.0% | 45.5% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 15.2% |
| Tydelig fargepreg | 18.0% | 15.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 48.9% | 53.8% |
| Nøytrale toner | 31.1% | 26.9% |
| Mørke toner | 20.0% | 19.2% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 30.0% | 36.4% |
| Balansert | 56.0% | 54.5% |
| Klar og intens | 14.0% | 9.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 14.0% | 18.2% |
| Mild | 24.0% | 12.1% |
| Balansert | 10.0% | 12.1% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 36.4% |
| Uttalelse | 36.0% | 21.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.0% | 3.0% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 6.1% |
| Balansert harmoni | 2.0% | 3.0% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 36.4% |
| Samstemt palett | 46.0% | 51.5% |
Hvilke er de mest viste verkene til George Harvey, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Covenanter's Baptism | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extracting Stings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Baptism On The Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aged Spinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Young Man In A Riding Cloak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Catechising In A Scottish S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lost Child Restored | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Covenanters' Preaching | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for George Harvey per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2900 | 85.3% |
| telefoner | 500 | 14.7% |
På hvilke språk blir George Harvey oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner per dag for George Harvey, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til George Harvey
Hvilket verk av George Harvey blir vist oftest?
- Rev. thomas guthrie, først, med 300 visninger og 9% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til George Harvey på WikiOO.org?
- 3400 besøk de siste tolv månedene: 600 til kunstnerprofilen, 2800 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av George Harvey?
- De bruker enheter (85%) og telefoner (15%); enheter utgjør 85% av oppslagene.
Hvilke verk av George Harvey samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Sterk kontrast (Kontrast) mottar 36% av besøkene for 16% av katalogen.