Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Harry Rutherford på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Harry Rutherford: hva konsultasjonene viser
Verket til Harry Rutherford som er mest etterspurt er Sunday Afternoon, Hyde, med 1000 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 44% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Mill Girls, Ashton, Lancashire og The Custodian. Kunstnerens side ble åpnet 400 ganger og verkene 800 ganger, totalt 1200 ganger. Mellom Sep 2026 og Oct 2026 økte antall visninger med 100%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 500. Lesere velger Mørkest (Lysstyrke) i 43% av besøkene, mens det utgjør 4% av katalogen.
Harry Rutherford: de 8 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Harry Rutherford og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1000 visninger · 43.5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 visninger · 17.4%
-
3
The Custodian, 1947
400 visninger · 17.4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 visninger · 4.3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 visninger · 4.3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 visninger · 4.3%
-
7
Penzance, 1930
100 visninger · 4.3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 visninger · 4.3%
Når ble posten for Harry Rutherford vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Oct 2026 | 0 | 400 |
Når blir verkene til Harry Rutherford vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Harry Rutherford?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 3.9% | 43.5% |
| Myk skygge | 42.3% | 21.7% |
| Mild lysstyrke | 34.6% | 34.8% |
| Lyssterk balanse | 11.5% | 0.0% |
| Lyssterk | 7.7% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 30.8% | 30.4% |
| Subtile farger | 61.5% | 69.6% |
| Balansert mykhet | 7.7% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 68.4% | 100.0% |
| Nøytrale toner | 26.3% | 0.0% |
| Mørke toner | 5.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 19.2% | 26.1% |
| Balansert | 76.9% | 73.9% |
| Klar og intens | 3.9% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 19.2% | 0.0% |
| Mild | 30.8% | 69.6% |
| Balansert | 19.2% | 4.3% |
| Sterk kontrast | 7.7% | 17.4% |
| Uttalelse | 23.1% | 8.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 11.5% | 13.0% |
| Mykt sammensatt palett | 19.2% | 17.4% |
| Balansert harmoni | 23.1% | 21.7% |
| Sterk fargeharmoni | 42.3% | 47.8% |
| Samstemt palett | 3.9% | 0.0% |
Hvilke er de mest viste verkene til Harry Rutherford, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Harry Rutherford oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner per dag for Harry Rutherford, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 1000 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Harry Rutherford
Hvilket verk av Harry Rutherford blir vist oftest?
- Sunday Afternoon, Hyde først, med 1000 visninger og 44% av forespørsler. 8 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Harry Rutherford på WikiOO.org?
- 1200 besøk de siste tolv månedene: 400 til kunstnerprofilen, 800 til verkene.
Hvilke verk av Harry Rutherford samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Mørkest (Lysstyrke) mottar 43% av besøkene for 4% av katalogen.