Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Hugh Cameron på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Hugh Cameron: statistikk i korthet
Harvest Time in Lorne er det mest viste verket til Hugh Cameron: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av totalen. Ofte besøkt også: Stirling Castle og Largo Bay. Totalt antall visninger: 9800 (7500 kunstnersider, 2300 verk). Økning på 10% mellom Sep 2026 og Oct 2026. Topp: Oct 2026 (3300 besøk). Enhetsfordeling: enheter (55%), telefoner (30%) og nettbrett (15%). Observert preferanse: Fredfull (Emosjonell tone), 100% av besøkene for 60% av katalogen.
Topp 10 verk av Hugh Cameron basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Hugh Cameron som er mest søkt etter.
-
1
Harvest Time in Lorne, 1888
400 visninger · 16.7%
-
2
Stirling Castle
300 visninger · 12.5%
-
3
Largo Bay, 1877
300 visninger · 12.5%
-
4
Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877
200 visninger · 8.3%
-
5
Evening 'Slow from the Sky the Light Declines'
200 visninger · 8.3%
-
6
Highland Loch
200 visninger · 8.3%
-
7
Loch Achray and Benvenue, 1875
100 visninger · 4.2%
-
8
Dunblane Cathedral, 1892
100 visninger · 4.2%
-
9
Stirling Castle
100 visninger · 4.2%
-
10
Haymaking in the Scottish Countryside, 1881
100 visninger · 4.2%
Hva er den månedlige leserandelen for Hugh Cameron-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1300 | 1200 |
| Aug 2026 | 1000 | 0 |
| Sep 2026 | 2900 | 100 |
| Oct 2026 | 2300 | 1000 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Hugh Cameron?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Hugh Cameron velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnære toner | 30.0% | 44.4% |
| Nostalgi preget | 40.0% | 33.3% |
| Seren | 20.0% | 22.2% |
| Dramatisk intensitet | 10.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 60.0% | 100.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 20.0% | 0.0% |
| Ensomhet | 10.0% | 0.0% |
| Alvorstung | 10.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 22.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 18.0% | 20.8% |
| Mild lysstyrke | 42.0% | 75.0% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 4.2% |
| Lyssterk | 4.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.0% | 16.7% |
| Subtile farger | 16.0% | 12.5% |
| Balansert mykhet | 46.0% | 58.3% |
| Tydelig fargepreg | 14.0% | 12.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 73.3% | 77.8% |
| Nøytrale toner | 17.8% | 5.6% |
| Mørke toner | 6.7% | 16.7% |
| Pastellfarger | 2.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 12.5% |
| Balansert | 58.0% | 66.7% |
| Klar og intens | 16.0% | 20.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 14.0% | 0.0% |
| Mild | 6.0% | 4.2% |
| Balansert | 16.0% | 29.2% |
| Sterk kontrast | 32.0% | 41.7% |
| Uttalelse | 32.0% | 25.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.0% | 8.3% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 4.2% |
| Sterk fargeharmoni | 38.0% | 20.8% |
| Samstemt palett | 38.0% | 66.7% |
Hvordan er de mest viste verkene til Hugh Cameron fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harvest Time near St Fillan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Lonely Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gleaners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Time in Lorne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 200 |
| The Toilet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Light of the Fireside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bait Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dunblane Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Going to the Hay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Blir Hugh Cameron oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 5400 | 55.1% |
| telefoner | 2900 | 29.6% |
| nettbrett | 1500 | 15.3% |
Hvordan er leserne til Hugh Cameron fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 1000 | 90.9% |
| Italian | 100 | 9.1% |
Hva er det daglige lesertallet til Hugh Cameron, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 400 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 400 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 500 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 100 |
Hugh Cameron: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Hugh Cameron?
- Harvest Time in Lorne: 400 besøk, 17% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Hugh Cameron?
- 9800 besøk de siste tolv månedene (7500 artistprofiler, 2300 verk).
Blir Hugh Cameron oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på enheter (55%), telefoner (30%) og nettbrett (15%); enheter leder med 55%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Hugh Cameron?
- Ja, Fredfull (Emosjonell tone): 100% av besøkene for 60% av katalogen.