Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Hugues Merle på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Hugues Merle: hva konsultasjonene viser
Verket til Hugues Merle som er mest etterspurt er The Lunatic Of Étretat, med 3600 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 34% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av The Lunatic of Etretat og Ruth In The Fields. Kunstnerens side ble åpnet 2400 ganger og verkene 8300 ganger, totalt 10700 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 økte antall visninger med 84%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 5300. Lesere konsulterer oversikten på telefoner (50%), enheter (43%) og nettbrett (7%). Lesere velger Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni) i 90% av besøkene, mens det utgjør 44% av katalogen.
Hugues Merle: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Hugues Merle og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3600 visninger · 34.3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3500 visninger · 33.3%
-
3
Ruth In The Fields
700 visninger · 6.7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 visninger · 5.7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 visninger · 3.8%
-
6
The Poor Mother
300 visninger · 2.9%
-
7
Young girl with spaniel
200 visninger · 1.9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 visninger · 1.9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 visninger · 1.0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 visninger · 1.0%
Når ble posten for Hugues Merle vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1300 | 4000 |
| Aug 2026 | 0 | 1900 |
| Sep 2026 | 1100 | 2400 |
Når blir verkene til Hugues Merle vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Hugues Merle?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 48.0% | 46.7% |
| Myk skygge | 34.0% | 41.9% |
| Mild lysstyrke | 12.0% | 4.8% |
| Lyssterk balanse | 6.0% | 6.7% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.0% | 37.1% |
| Subtile farger | 38.0% | 50.5% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 4.8% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 7.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 87.2% | 99.0% |
| Mørke toner | 7.7% | 1.0% |
| Nøytrale toner | 5.1% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 54.0% | 81.0% |
| Balansert | 42.0% | 11.4% |
| Klar og intens | 4.0% | 7.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 0.0% |
| Mild | 14.0% | 4.8% |
| Balansert | 4.0% | 0.9% |
| Sterk kontrast | 24.0% | 8.6% |
| Uttalelse | 54.0% | 85.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 0.9% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 2.9% |
| Balansert harmoni | 14.0% | 0.9% |
| Sterk fargeharmoni | 44.0% | 89.5% |
| Samstemt palett | 26.0% | 5.7% |
Hvilke er de mest viste verkene til Hugues Merle, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1300 | 500 | 1000 |
| Thoughts of the Future | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Elizabeth of Hungary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1100 | 1000 | 1000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Queen Esther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Hugues Merle per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 5400 | 50.5% |
| enheter | 4600 | 43.0% |
| nettbrett | 700 | 6.5% |
På hvilke språk blir Hugues Merle oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 500 | 45.5% |
| Spanish | 300 | 27.3% |
| French | 100 | 9.1% |
| Portuguese | 100 | 9.1% |
| Russian | 100 | 9.1% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Hugues Merle, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 600 |
| Wed 30 Sep | 400 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 200 |
| Thu 8 Oct | 300 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 300 |
| Wed 14 Oct | 200 |
| Thu 15 Oct | 600 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 600 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 500 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 600 |
Om leserskaren til Hugues Merle
Hvilket verk av Hugues Merle blir vist oftest?
- The Lunatic Of Étretat først, med 3600 visninger og 34% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Hugues Merle på WikiOO.org?
- 10700 besøk de siste tolv månedene: 2400 til kunstnerprofilen, 8300 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Hugues Merle?
- De bruker telefoner (50%), enheter (43%) og nettbrett (7%); telefoner utgjør 50% av oppslagene.
Hvilke verk av Hugues Merle samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni) mottar 90% av besøkene for 44% av katalogen.