Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jan Van Kessel på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jan Van Kessel: statistikk i korthet
Venus at the Forge of Vulcan er det mest viste verket til Jan Van Kessel: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 9% av totalen. Ofte besøkt også: The Continent of Africa og The Soap Bubbles. Totalt antall visninger: 5000 (2000 kunstnersider, 3000 verk). Nedgang på 9% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Topp: Jul 2026 (2700 besøk). Enhetsfordeling: enheter (68%), telefoner (26%) og nettbrett (6%). Observert preferanse: Balansert mykhet (Fargemetning), 47% av besøkene for 20% av katalogen.
Topp 10 verk av Jan Van Kessel basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Jan Van Kessel som er mest søkt etter.
-
1
Venus at the Forge of Vulcan, 1662
300 visninger · 8.8%
-
2
The Continent of Africa, 1666
300 visninger · 8.8%
-
3
The Soap Bubbles, 1660
300 visninger · 8.8%
-
4
Madonna with the Child and St Ildephonsus Framed with a Garland of Flowers, 1646
200 visninger · 5.9%
-
5
A Cabinet of Curiosities with Venus at the Toilet, 1659
200 visninger · 5.9%
-
6
The Animals, 1660
200 visninger · 5.9%
-
7
Still-Life
200 visninger · 5.9%
-
8
Butterflies and Insects, 1655
200 visninger · 5.9%
-
9
Nature morte à la corbeille de fleurs
200 visninger · 5.9%
-
10
The Continent of America, 1666
100 visninger · 2.9%
Hva er den månedlige leserandelen for Jan Van Kessel-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 2200 |
| Aug 2026 | 700 | 400 |
| Sep 2026 | 800 | 200 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Jan Van Kessel?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Jan Van Kessel velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 33.3% | 25.0% |
| Elegant | 26.7% | 20.8% |
| Harmonisk | 13.3% | 25.0% |
| Drømmende og romantisk | 6.7% | 12.5% |
| Luksuriøs og overdådig | 6.7% | 8.3% |
| Nostalgi preget | 6.7% | 8.3% |
| Mystisk | 6.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 33.3% | 33.3% |
| Ettertenksomt | 20.0% | 25.0% |
| Fredfull | 20.0% | 12.5% |
| Romantisk og varm | 6.7% | 12.5% |
| Dramatisk | 6.7% | 8.3% |
| Melankolsk | 6.7% | 8.3% |
| Sjelelig oppløftende | 6.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 24.0% | 29.4% |
| Myk skygge | 36.0% | 44.1% |
| Mild lysstyrke | 38.0% | 23.5% |
| Lyssterk balanse | 2.0% | 2.9% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.0% | 20.6% |
| Subtile farger | 38.0% | 26.5% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 47.1% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 5.9% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 85.0% | 84.9% |
| Nøytrale toner | 10.0% | 9.1% |
| Mørke toner | 5.0% | 6.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 46.0% | 32.4% |
| Balansert | 50.0% | 61.8% |
| Klar og intens | 4.0% | 5.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 0.0% |
| Mild | 14.0% | 29.4% |
| Balansert | 8.0% | 8.8% |
| Sterk kontrast | 28.0% | 17.6% |
| Uttalelse | 46.0% | 44.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 2.9% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 11.8% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 11.8% |
| Sterk fargeharmoni | 38.0% | 61.8% |
| Samstemt palett | 20.0% | 11.8% |
Hvordan er de mest viste verkene til Jan Van Kessel fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna with the Child and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Still-Life with Fruit and S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Soap Bubbles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Venus at the Forge of Vulcan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Butterflies and Insects | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Continent of Europe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Continent of Asia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Continent of Africa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Cabinet of Curiosities wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Continent of America | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Blir Jan Van Kessel oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3400 | 68.0% |
| telefoner | 1300 | 26.0% |
| nettbrett | 300 | 6.0% |
Hvordan er leserne til Jan Van Kessel fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 500 | 35.7% |
| Italian | 400 | 28.6% |
| German | 200 | 14.3% |
| Dutch | 200 | 14.3% |
| French | 100 | 7.1% |
Hva er det daglige lesertallet til Jan Van Kessel, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 200 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 700 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 400 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 400 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 200 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 300 |
Jan Van Kessel: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Jan Van Kessel?
- Venus at the Forge of Vulcan: 300 besøk, 9% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Jan Van Kessel?
- 5000 besøk de siste tolv månedene (2000 artistprofiler, 3000 verk).
Blir Jan Van Kessel oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på enheter (68%), telefoner (26%) og nettbrett (6%); enheter leder med 68%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Jan Van Kessel?
- Ja, Balansert mykhet (Fargemetning): 47% av besøkene for 20% av katalogen.