Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Claude Nattes på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
John Claude Nattes: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til John Claude Nattes i WikiOO.org-databasen Street scene: 200 visninger, noe som utgjør 15% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av The Hermitage' at Montmorency, og Axford and Paragon Buildings. Siden for John Claude Nattes ble vist 1700 ganger: 500 ganger på artistprofilen og 1200 ganger på enkeltverkene. Konsultasjoner sank med 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 1300 besøk. Lesere konsulterer Nøytrale toner (Fargepalett) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 60% av besøkene mot 42% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til John Claude Nattes
Verker av John Claude Nattes rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Street scene
200 visninger · 15.4%
-
2
The Hermitage' at Montmorency,, 1809
100 visninger · 7.7%
-
3
Axford and Paragon Buildings
100 visninger · 7.7%
-
4
The Steam Pump of Gros-Caillou,, 1810
100 visninger · 7.7%
-
5
The Church Of Sutton St. Nicholas, Lincolnshire; And Long Sutton Church, Lincolnshire
100 visninger · 7.7%
-
6
The crescent
100 visninger · 7.7%
-
7
Sydney Gardens, Bath, 1805
100 visninger · 7.7%
-
8
The Washing Place Of The Hotel-dieu And The Pont
100 visninger · 7.7%
-
9
Study Of An Oak Tree, Hyde Park
100 visninger · 7.7%
-
10
Pulteney Bridge
100 visninger · 7.7%
Hvor mange ganger blir profilen til John Claude Nattes vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til John Claude Nattes vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av John Claude Nattes leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 26.0% | 38.5% |
| Mild lysstyrke | 46.0% | 30.8% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 23.1% |
| Lyssterk | 4.0% | 7.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 66.0% | 69.2% |
| Subtile farger | 30.0% | 30.8% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 42.4% | 60.0% |
| Jordnær | 45.5% | 40.0% |
| Monokrom | 6.1% | 0.0% |
| Mørke toner | 3.0% | 0.0% |
| Pastellfarger | 3.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 48.0% | 53.8% |
| Balansert | 48.0% | 46.2% |
| Klar og intens | 4.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 7.7% |
| Mild | 14.0% | 7.7% |
| Balansert | 4.0% | 7.7% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 15.4% |
| Uttalelse | 62.0% | 61.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 7.7% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 15.4% |
| Sterk fargeharmoni | 54.0% | 61.5% |
| Samstemt palett | 24.0% | 15.4% |
Hvilke verk av John Claude Nattes blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Axford and Paragon Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View Of The Pont-au-change | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panorama of the River Seine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hermitage' at Montmoren… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marlborough Street, from 'B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney hotel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tourists visiting the tomb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The south-western aspect of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir John Claude Nattes oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner av John Claude Nattes er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til John Claude Nattes
Hvilke verk av John Claude Nattes blir mest sett på?
- Street scene, med 200 visninger (15% av alle visninger for John Claude Nattes). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir John Claude Nattes søkt etter på WikiOO.org?
- 1700 ganger i løpet av tolv måneder: 500 på kunstnerprofilen og 1200 på verkene.
Hvilken type verk av John Claude Nattes foretrekker leserne?
- Nøytrale toner (Fargepalett): 60% av besøkene, mot 42% av katalogen.