Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til John Ruskin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
John Ruskin: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til John Ruskin i WikiOO.org-databasen Ravine at Maglans, Valley of Cluse: 300 visninger, noe som utgjør 10% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av The Walls of Lucerne og Pompeii. Siden for John Ruskin ble vist 4800 ganger: 2300 ganger på artistprofilen og 2500 ganger på enkeltverkene. Antall henvendelser økte med 600% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 2300 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (79%) og telefoner (21%). Lesere konsulterer Seren (Stemning) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 60% av besøkene mot 40% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til John Ruskin
Verker av John Ruskin rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Ravine at Maglans, Valley of Cluse, 1849
300 visninger · 10.3%
-
2
The Walls of Lucerne, 1866
200 visninger · 6.9%
-
3
Pompeii, 1841
200 visninger · 6.9%
-
4
Mont Dauphiny, near Chartreuse
200 visninger · 6.9%
-
5
Study Of Gneiss Rock
200 visninger · 6.9%
-
6
A Gothic Stairway In Chester Cathedral
200 visninger · 6.9%
-
7
Mountainous landscape
200 visninger · 6.9%
-
8
Architectural Notebook ‘Door Book’ (p21), 1850
100 visninger · 3.4%
-
9
Ca d, 1845
100 visninger · 3.4%
-
10
Chamouni, Rocks and Vegetation
100 visninger · 3.4%
Hvor mange ganger blir profilen til John Ruskin vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 800 | 1500 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 1400 | 700 |
Hvor ofte blir verkene til John Ruskin vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av John Ruskin leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 40.0% | 60.0% |
| Nostalgi preget | 40.0% | 40.0% |
| Klassisk | 20.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 40.0% | 60.0% |
| Melankolsk | 20.0% | 20.0% |
| Ettertenksomt | 20.0% | 20.0% |
| Dramatisk | 20.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 10.0% | 13.8% |
| Mild lysstyrke | 20.0% | 27.6% |
| Lyssterk balanse | 30.0% | 31.0% |
| Lyssterk | 34.0% | 27.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 36.0% | 31.0% |
| Subtile farger | 48.0% | 51.7% |
| Balansert mykhet | 14.0% | 13.8% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 3.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 67.4% | 61.5% |
| Jordnær | 14.0% | 19.2% |
| Monokrom | 16.3% | 15.4% |
| Mørke toner | 2.3% | 3.9% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 20.0% | 17.2% |
| Balansert | 74.0% | 65.5% |
| Klar og intens | 6.0% | 17.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 40.0% | 51.7% |
| Mild | 28.0% | 10.3% |
| Balansert | 8.0% | 10.3% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 20.7% |
| Uttalelse | 10.0% | 6.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 20.7% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 6.9% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 26.0% | 24.1% |
| Samstemt palett | 56.0% | 48.3% |
Hvilke verk av John Ruskin blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chamouni, Rocks and Vegetat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Trevi Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Walls of Lucerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Entrance to the Domodossola… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vevey, Lake Geneva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ca d | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Ducal Palace, Twentieth… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Mark's, Southern Portico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cascade de la Folie, Chamon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View From Bonneville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på John Ruskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3800 | 79.2% |
| telefoner | 1000 | 20.8% |
På hvilke språk blir John Ruskin oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 1000 | 35.7% |
| English | 900 | 32.1% |
| French | 300 | 10.7% |
| Italian | 300 | 10.7% |
| Korean | 200 | 7.1% |
| Slovak | 100 | 3.6% |
Hvor mange konsultasjoner av John Ruskin er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 300 |
| Tue 29 Sep | 300 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 300 |
| Sun 4 Oct | 200 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 200 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 400 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 200 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til John Ruskin
Hvilke verk av John Ruskin blir mest sett på?
- Ravine at Maglans, Valley of Cluse, med 300 visninger (10% av alle visninger for John Ruskin). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir John Ruskin søkt etter på WikiOO.org?
- 4800 ganger i løpet av tolv måneder: 2300 på kunstnerprofilen og 2500 på verkene.
På hvilke enheter blir John Ruskin søkt etter?
- John Ruskin blir vist på enheter (79%) og telefoner (21%); enheter står for 79% av visningene.
Hvilken type verk av John Ruskin foretrekker leserne?
- Seren (Stemning): 60% av besøkene, mot 40% av katalogen.