Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Joos de Momper på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Joos de Momper: hva konsultasjonene viser
Verket til Joos de Momper som er mest etterspurt er Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome, med 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 8% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Landscape with Grotto og Mountain Scene with Bridges. Kunstnerens side ble åpnet 1100 ganger og verkene 4800 ganger, totalt 5900 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 økte antall visninger med 200%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 5500. Lesere konsulterer oversikten på enheter (93%), telefoner (5%) og nettbrett (2%). Lesere velger Subtile farger (Fargemetning) i 58% av besøkene, mens det utgjør 39% av katalogen.
Joos de Momper: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Joos de Momper og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome
400 visninger · 8.3%
-
2
Landscape with Grotto, 1600
300 visninger · 6.2%
-
3
Mountain Scene with Bridges, 1600
300 visninger · 6.2%
-
4
Village at Full Moon
300 visninger · 6.2%
-
5
Landscape
300 visninger · 6.2%
-
6
Mountainous Landscape, 1621
300 visninger · 6.2%
-
7
Monk's Hermitage in a Cave, 1600
200 visninger · 4.2%
-
8
Rocky Landscape with Monks, 1608
200 visninger · 4.2%
-
9
Winter Landscape with the Flight into Egypt
200 visninger · 4.2%
-
10
Flemish Market and Washing Place
200 visninger · 4.2%
Når ble posten for Joos de Momper vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 900 | 4600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Når blir verkene til Joos de Momper vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Joos de Momper?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 38.5% | 50.0% |
| Harmonisk | 30.8% | 36.4% |
| Dramatisk intensitet | 30.8% | 13.6% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 38.5% | 45.5% |
| Fredfull | 15.4% | 22.7% |
| Rolig | 15.4% | 18.2% |
| Melankolsk | 15.4% | 9.1% |
| Mysteriefylt | 7.7% | 4.5% |
| Sjelelig oppløftende | 7.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.4% | 4.2% |
| Myk skygge | 46.3% | 50.0% |
| Mild lysstyrke | 43.9% | 37.5% |
| Lyssterk balanse | 7.3% | 8.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 41.5% | 25.0% |
| Subtile farger | 39.0% | 58.3% |
| Balansert mykhet | 17.1% | 14.6% |
| Tydelig fargepreg | 2.4% | 2.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 57.6% | 62.5% |
| Nøytrale toner | 39.4% | 35.0% |
| Mørke toner | 3.0% | 2.5% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 43.9% | 43.8% |
| Balansert | 53.7% | 54.2% |
| Klar og intens | 2.4% | 2.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.4% | 2.1% |
| Mild | 4.9% | 4.2% |
| Balansert | 7.3% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 14.6% | 20.8% |
| Uttalelse | 70.7% | 72.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 24.4% | 16.7% |
| Mykt sammensatt palett | 9.8% | 12.5% |
| Balansert harmoni | 14.6% | 16.7% |
| Sterk fargeharmoni | 41.5% | 43.8% |
| Samstemt palett | 9.8% | 10.4% |
Hvilke er de mest viste verkene til Joos de Momper, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Monk's Hermitage in a Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Stor fjelllandskap (detalj) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flemish Market and Washing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Mountain Scene with Bridges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Mountainous Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village at Full Moon (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Village at Full Moon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Landscape with the Temptati… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Helicon or Minerva's Visit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Joos de Momper per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 5500 | 93.2% |
| telefoner | 300 | 5.1% |
| nettbrett | 100 | 1.7% |
På hvilke språk blir Joos de Momper oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner per dag for Joos de Momper, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Joos de Momper
Hvilket verk av Joos de Momper blir vist oftest?
- Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome først, med 400 visninger og 8% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Joos de Momper på WikiOO.org?
- 5900 besøk de siste tolv månedene: 1100 til kunstnerprofilen, 4800 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Joos de Momper?
- De bruker enheter (93%), telefoner (5%) og nettbrett (2%); enheter utgjør 93% av oppslagene.
Hvilke verk av Joos de Momper samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Subtile farger (Fargemetning) mottar 58% av besøkene for 39% av katalogen.