Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Joris Van Son på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Joris Van Son: statistikk i korthet
Still-Life of Fruit er det mest viste verket til Joris Van Son: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 25% av totalen. Ofte besøkt også: Niche with rummer wine, surrounded by flowers and fruit og Simulated Sculpted Head of a Woman in a Cartouche Decorated with Swags of Fruit, Joris van Son, 1655 - 1665. Totalt antall visninger: 1200 (400 kunstnersider, 800 verk). Topp: Jul 2026 (1100 besøk). Observert preferanse: Uttalelse (Kontrast), 38% av besøkene for 17% av katalogen.
Topp 6 verk av Joris Van Son basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Joris Van Son som er mest søkt etter.
-
1
Still-Life of Fruit, 1663
200 visninger · 25.0%
-
2
Niche with rummer wine, surrounded by flowers and fruit
200 visninger · 25.0%
-
3
Simulated Sculpted Head of a Woman in a Cartouche Decorated with Swags of Fruit, Joris van Son, 1655 - 1665, 1665
100 visninger · 12.5%
-
4
Still-Life with Cheese, 1650
100 visninger · 12.5%
-
5
Fruit Garland Encircling a Relief
100 visninger · 12.5%
-
6
Still Life with a Lobster
100 visninger · 12.5%
Hva er den månedlige leserandelen for Joris Van Son-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Joris Van Son?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Joris Van Son velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 91.7% | 87.5% |
| Myk skygge | 8.3% | 12.5% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 50.0% | 62.5% |
| Subtile farger | 41.7% | 37.5% |
| Balansert mykhet | 8.3% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 75.0% | 87.5% |
| Balansert | 25.0% | 12.5% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 25.0% | 12.5% |
| Mild | 25.0% | 37.5% |
| Balansert | 16.7% | 12.5% |
| Sterk kontrast | 16.7% | 0.0% |
| Uttalelse | 16.7% | 37.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 33.3% | 50.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.3% | 12.5% |
| Balansert harmoni | 25.0% | 25.0% |
| Sterk fargeharmoni | 25.0% | 0.0% |
| Samstemt palett | 8.3% | 12.5% |
Hvordan er de mest viste verkene til Joris Van Son fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Cheese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit and Corn Hanging by a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Lobster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life, Lobster and Fru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Garland Encircling a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Lobster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Niche with rummer wine, sur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit and a Herring on a Ta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er leserne til Joris Van Son fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hva er det daglige lesertallet til Joris Van Son, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Joris Van Son: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Joris Van Son?
- Still-Life of Fruit: 200 besøk, 25% av forespørslene. Listen går opp til rangering 6.
Hva er leserskaren til Joris Van Son?
- 1200 besøk de siste tolv månedene (400 artistprofiler, 800 verk).
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Joris Van Son?
- Ja, Uttalelse (Kontrast): 38% av besøkene for 17% av katalogen.